×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.2°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
13. marts, 2014
Drukāt

“Latvijas finieris” cels rūpnīcu Kurzemē
 (5)

Foto - LETAFoto - LETA

Koncerns “Latvijas finieris” veic izpētes darbus piemērotas vietas atrašanai finiera lobīšanas rūpnīcas celtniecībai Aizputes, Skrundas un Grobiņas novadā.

Vienā no šiem novadiem Rīgas–Liepājas automaģistrāles tuvumā plānots celt līdzīgu saplākšņa ražotni kā Latgalē. Sākotnēji rūpnīcā darbs būs 40, bet pēc gadiem piecpadsmit šeit varētu strādāt jau vairāk nekā 300 cilvēki. Līgums par zemes nomu pie Kalvenes noslēgts ar Aizputes novada domi.

Rūpnīcā “Verems”, kas atrodas netālu no Rēzeknes, šobrīd nodarbināti 327 cilvēki. Pirms gadiem divdesmit “Latvijas finieris” šeit izveidoja apaļkoku iepirkšanas punktu, bet tagad šeit uzbūvēta rūpnīca, kas ražo lielformāta saplāksni, un pēc “Verem” paplašināšanas nu jau katrs piektais koncerna darbinieks strādā Latgalē.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. Jācer, ka nebūs visādu protestētāju, kas, labi apmaksāti, konkurentiem nodara skādi. Bet galvenokārt nodara skādi pašiem – nav darba vietu, nav, kur strādāt. Cik Latvijā gar degunu nav aizgājuši vairāki uzņēmumi, kas varētu dot darba vietas un iztiku. Paši sev cērtam kājās.

  2. Maksā augstākas cenas par bērza apaļkoku sortimentiem, kāda jēga no rūpnīcas?

  3. MALACI vismaz viens veiksmigs un liels LATVIJAS uznemums.

  4. Tas vēl vismaz latviešu vai arī jau iztirgots ārzeniekiem? Finierim vajag paresnus bērzus, bet to Latvijā jau tā palikusi desmitā daļa no tā , kas vēl nesen bija.

Draugiem Facebook Twitter Google+