Mobilā versija
-2.0°C
Alma, Annemarija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
13. marts, 2014
Drukāt

“Latvijas finieris” cels rūpnīcu Kurzemē
 (5)

Foto - LETAFoto - LETA

Koncerns “Latvijas finieris” veic izpētes darbus piemērotas vietas atrašanai finiera lobīšanas rūpnīcas celtniecībai Aizputes, Skrundas un Grobiņas novadā.

Vienā no šiem novadiem Rīgas–Liepājas automaģistrāles tuvumā plānots celt līdzīgu saplākšņa ražotni kā Latgalē. Sākotnēji rūpnīcā darbs būs 40, bet pēc gadiem piecpadsmit šeit varētu strādāt jau vairāk nekā 300 cilvēki. Līgums par zemes nomu pie Kalvenes noslēgts ar Aizputes novada domi.

Rūpnīcā “Verems”, kas atrodas netālu no Rēzeknes, šobrīd nodarbināti 327 cilvēki. Pirms gadiem divdesmit “Latvijas finieris” šeit izveidoja apaļkoku iepirkšanas punktu, bet tagad šeit uzbūvēta rūpnīca, kas ražo lielformāta saplāksni, un pēc “Verem” paplašināšanas nu jau katrs piektais koncerna darbinieks strādā Latgalē.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. Jācer, ka nebūs visādu protestētāju, kas, labi apmaksāti, konkurentiem nodara skādi. Bet galvenokārt nodara skādi pašiem – nav darba vietu, nav, kur strādāt. Cik Latvijā gar degunu nav aizgājuši vairāki uzņēmumi, kas varētu dot darba vietas un iztiku. Paši sev cērtam kājās.

  2. Maksā augstākas cenas par bērza apaļkoku sortimentiem, kāda jēga no rūpnīcas?

  3. MALACI vismaz viens veiksmigs un liels LATVIJAS uznemums.

  4. Tas vēl vismaz latviešu vai arī jau iztirgots ārzeniekiem? Finierim vajag paresnus bērzus, bet to Latvijā jau tā palikusi desmitā daļa no tā , kas vēl nesen bija.

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (4)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Cenas noteic turīgākie: Zemgalē un Latgalē zeme dārgāka (1)Lauksaimniecībā izmantojamai zemei cenas noteic turīgākie zemnieki
Pasaulē
Pieaug saražotā siera un biezpiena apjoms; mocarellai - uzvaras gājiensSaskaņā ar provizoriskajām aplēsēm, pērn Latvijā saražotas 41 500 tonnas siera un biezpiena, kas ir 7,5% pieaugums salīdzinājumā ar 38 600 tonnām
Draugiem Facebook Twitter Google+