×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.6°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
25. marts, 2014
Drukāt

Latvijas handbola izlasei būs cits treneris

foto: handball.lvfoto: handball.lv

Latvijas handbola izlasi turpmāk nevadīs Valdis Labanovskis, vēsta Latvijas Handbola federācija (LHF).

LHF padome pieņēmusi lēmumu neturpināt sadarbību ar Valdi Labanovski un viņa asistentu Dmitriju Bražņikovu. Šobrīd vēl nav zināms, kas kļūs par viņu aizvietotājiem.

LHF padomes sēdē februārī tās dalībnieki tik iepazīstināti ar izlases direktora Renāra Līča veiktās iesaistīto pušu aptaujas rezultātiem par aizvadīto ciklu, bet šīsnedēļas sēdē klātesošie uzklausīja metodiskās komisijas vadītāja Jāņa Žīdena ziņojumu par 2015. gada pasaules čempionāta kvalifikācijas cikla izvērtējumu.
Galvenais kritērijs, pēc kura tika izvērtēts izlases sniegums, bija tas, ka nav izpildīts galvenais uzdevums – kvalificēties pasaules čempionāta izslēgšanas spēlēm. Pēc veiksmīgi iesāktās kvalifikācijas izlasei bija liels kritums, kad tika zaudētas visas četras atlikušās spēles.
2015. gada pasaules čempionāta kvalifikācijas turnīrā Latvijas vīriešu izlase ar divām uzvarām izcīnīja trešo vietu. Pēc uzvarām rudenī pār Portugāli un Igauniju, sekoja četri zaudējumi pret Bosniju un Hercegovinu, Portugāli un Igauniju.
Valdis Labanovskis Latvijas izlases treneru korpusam pievienojās pirms 2011. gada pasaules čempionāta kvalifikācijas turnīra, pēc kura kļuva par valstsvienības galveno treneri.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+