×
Mobilā versija
Brīdinājums +27.9°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
23. marts, 2013
Drukāt

Latvijas Zemnieku savienību turpinās vadīt Brigmanis

Foto-LETAFoto-LETA

Par Latvijas Zemnieku savienības (LZS) priekšsēdētāju uz turpmākajiem diviem gadiem šodien, 23.martā, Jelgavā notiekošajā kongresā tika ievēlēts līdzšinējais partijas vadītājs Augusts Brigmanis (attēlā).

Pret Brigmaņa kandidatūru nobalsoja tikai četri kongresa delegāti, bet divi atturējās. Brigmanis vada LZS kopš 2000.gada, pēc ievēlēšanas kongresa delegātiem Brigmanis teica, ka “vara dažiem sakāpj galvā, bet dažiem sit pa galvu”, Brigmanis solīja, ka viņu vara neietekmēs nevienā, ne otrā veidā.

“Mēs vienmēr būsim paši par sevi,” solīja LZS līderis. Brigmanis bija vienīgais LZS priekšsēdētāja amata kandidāts, kas tika izvirzīts reģionālajās konferencēs. Savukārt uz priekšsēdētāja pirmā un otrā vietnieka amatu bija izvirzīti četri kandidāti – Uldis Augulis, Andris Rāviņš, Andrejs Spridzāns un Guntis Vilnītis.

Par LZP priekšsēdētāja pirmo vietnieku ievēlēja Uldi Auguli, par otro – Andri Rāviņu.

LZS kongresā tiks ievēlēti arī 10 valdes locekļi (par diviem no katra reģiona), Centrālās revīzijas komisijas priekšsēdētājs, Centrālā revīzijas komisija četru cilvēku sastāvā un goda tiesas priekšsēdētājs.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+