×
Mobilā versija
+8°C
Līksma, Bārbala
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
26. februāris, 2013
Drukāt

“Lauku Avīze” piedāvā


Parīt, 28. februārī, sākas gadskārtējie grāmatu svētki Ķīpsalā, kur plkst. 17 atvēršanu svinēs apgādā “Lauku Avīze” nule izdotais Monikas Zīles visjaunākais romāns “Vientuļo spīganu dārzs”.

 

Prezentācijas gaitā lasītāji varēs tikties ar iemīļoto autori, uzdot interesējošos jautājumus un iegūt autogrāfus. Savukārt līdz pat svētku beigām, 3. martam, “Lauku Avīzes” stendā par īpašām cenām varēs iegādāties apgāda paspārnē izdotās grāmatas un žurnālus.

“Latvijas grāmatu izstāde 2013” arī šoreiz piesātināta ar virkni izglītojošu pasākumu, grāmatu prezentācijām, lasījumiem, darbosies arī grāmatu apmaiņas punkts. Kā ikreiz, arī šogad īpaši domāts par gados jaunākajiem lasītājiem – sestdien, 2. martā, plkst. 12 Ķīpsalā sāksies Lielie lasīšanas svētki – ikgadējs lasīšanas veicināšanas programmas “Bērnu un jauniešu žūrija” noslēguma pasākums, kas pulcē aizrautīgākos lasītājus no visas Latvijas, kuri pēc gadu ilguša rūpīga darba nominējuši populārākās bērnu grāmatas, kuru autorus, ilustrētājus, tulkotājus un izdevējus apbalvos Ķīpsalā.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+