×
Mobilā versija
Brīdinājums +16°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
1. februāris, 2014
Drukāt

Lavrovs kritizē ES par jaukšanos Ukrainas iekšējās lietās (5)

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Krievijas ārlietu ministrs Sergejs Lavrovs sestdien, 1.februārī, izvērsis kritiku pret Eiropas Savienību (ES), apsūdzot tās līderus par jaukšanos Ukrainas iekšējās lietās un vardarbīgu protestu uzkurināšanā.

“Kāpēc nav dzirdamas nosodošas balsis pret tiem, kas ieņem administrācijas ēkas, uzbrūk policistiem, uzstājas ar rasistiskiem un antisemītiskiem lozungiem? Kāpēc redzami Eiropas politiķi faktiski atbalsta tādas darbības, lai gan savās mājās nekavējoties un bargi novērš uzbrukumus likuma burtam?” paziņoja Lavrovs, sakot runu sestdien Minhenē notiekošajā drošības konferencē.

“Kāda būtu reakcija no Eiropas Savienības puses, ja Krievijas valdības locekļi sāktu izrādīt atbalstu, turklāt ar savu personīgo klātbūtni, ielu nekārtību dalībniekiem Londonā, Parīzē vai Hamburgā?” vaicāja Lavrovs.

Pēc viņa teiktā, šodien runai nav jābūt par jaunu ietekmes sfēru dalīšanu, bet gan par to, “kādā veidā visas Eiropas valstis var ieņemt uzvarētāja pozīciju augsti konkurējošā pasaulē”.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. taisnība-iejaukties citu valstu iekšējās lietās drīkst tikai un vienīgi Krievija!

  2. Izrādās, ka ar dažiem miljardiem Ukrainas tautu nopirkt vis nevar un tagad Lavrovam uznākušas politiskās paģiras. Tāpēc tādas runas.

  3. 😀 Lavrovs ir kljuvis par jokdari …

  4. Indijas svētā govs

  5. Vai nav komiski, ka izteikti prokrieviskais un preteiropeiskais expremjers Azarovs aizmucis ne jau uz Krieviju, bet uz Austriju t.i.nīsto Eiropu, ?

Draugiem Facebook Twitter Google+