×
Mobilā versija
+8.5°C
Līksma, Bārbala
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
11. janvāris, 2013
Drukāt

Lielākais fotoradara fiksētais ātrums – 230 km/h

Foto - Stock.xchngFoto - Stock.xchng

Lielākais fotoradara fiksētais ātruma pārkāpums konstatēts Amatas novadā, kur šoferis traucies ar 230 kilometru stundā (km/h) lielu ātrumu atļauto 90 km/h vietā.

Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļas pārstāve Lita Juberte aģentūrai LETA apstiprināja, ka šis pārkāpums piefiksēts autoceļa Rīga-Sigulda-Igaunijas robeža 74.kilometrā.

Nākamais rekordists bijis nedaudz piezemētāks. Viņš uz šīs pašas šosejas Garkalnes novadā traucies ar 226 km/h atļauto 90 km/h vietā.

Ar 219 kilometru stundā lielu ātrumu neapdzīvotā vietā traucies vadītājs uz Ventspils šosejas Tukuma novadā.

Lielākie pārgalvji piefiksēti arī Rīgā un tie visi braukuši apdzīvotā vietā. Tā uz Dienvidu tilta šoferis braucis ar 170 kilometru stundā lielu ātrumu, bet 169 kilometru stundā lielu ātrumu piefiksēts vadītājs Maskavas ielā. Ar 165 km/h ātrumu braucis arī vadītājs Ulmaņa gatvē.

Visi iepriekšminētie ātruma pārkāpumi konstatēti uzņēmuma “V-Traffic” (iepriekš “Vitronic Baltica un partneri”) fotoradaru darbības laikā no 2011.gada 21.novembra.

Jau ziņots, ka kopš pagājušā gada 16.decembra privātā komersanta “V-Traffic” fotoradari uz Latvijas ceļiem pārkāpumus vairs nefiksē. Tikmēr policija ātruma ievērošanu turpina kontrolēt ar savām mērierīcēm un četriem savulaik iegādātiem fotoradariem.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+