×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.4°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
30. janvāris, 2014
Drukāt

Lienes Šomases stila pārvērtības – no koša uz vēl košāku

Foto - Kristians BērentsFoto - Kristians Bērents

Uzskatu, ka garderobe ik pēc laiciņa jānomaina, tāpēc gadā reizi iztukšoju skapi, uz pakaramajiem atstājot vien skatuves tērpus. No skapja izņemtās drēbes atvēlu labdarībai, piemēram, bērnunamiem, – stāsta dziedātāja Liene Šomase.


Viņai nav svarīgi, lai mugurā būtu slavenu zīmolu apģērbi un arī modei pakaļ neskrien. Liene par savu iecienītāko apģērbu dēvē garās bikses. Dziedātājai patīk košas krāsas drēbes un aksesuāri. 


– Ja veikalos nevaru atrast apģērbu, kādu vēlētos, tad izmantoju šuvējas Daces pakalpojumus. Esmu izmantojusi arī stilistes ieteikumus, jo ir vērts ieklausīties speciālista viedoklī. Apģērba izvēlē mana lielākā kritiķe ir mamma. Viņa ir šuvēja, darināja man kleitu 9. klases izlaidumam. Galvenais, sievietei jāprot “nest” tērpu ar pārliecību, tad var uzvilkt kaut vai kartupeļu maisu un neko nezaudēt no sava tēla un sievišķības. Jutu, ka pēc meitas piedzimšanas kļuvu sievišķīgāka, puiciskā tēlā man būtu grūti iejusties. Tā kā esmu neliela auguma, man patīk kurpes uz augstiem papēžiem, jo tie augstāki, jo labāk. Mati man bijuši dažādās krāsās – gaiši, rudi, brūni, tumši. Brūnais tonis man itin labi patika, bet tomēr atgriezos pie blondās matu krāsas. Lai arī neesmu speciāli mācījusies, bet meikapu pirms uziešanas uz skatuves uzklāju sev pati. Man arī ikdienā patīk uzpucēties, uzkrāsoties, to nedaru vienīgi brīvdienās, kad nav jāiziet sabiedrībā. Tad es varu uzvilkt džinsenes, gumijas zābakus un aizbraukt ar meitu Gabrielu pastaigāt pa priežu mežu. Divreiz mēnesī izbrīvēju laiku SPA apmeklējumam. Sievietēm ir svarīgi parūpēties par savu izskatu, lai tas būtu kopts, lai frizūra un nadziņi kārtībā, – ir pārliecināta Liene.

Viņai patīk arī savs skatuves tērps muzikālajā izrādē “Sniegbaltītes skola”, kurā Liene iejutusies Sniegbaltītes tēlā. 12. februārī Krustpilī izskanēs šajā sezonā pēdējā izrāde.

Mīļas lietas

* Bija laiks, kad Liene ļoti vēlējās, ja varētu kaut vienu minūti pavadīt uz skatuves kopā ar Raimondu Paulu. Kopš tas ir piepildījies, dziedātāja ir pārliecināta – ja domas pareizi formulē, viss dzīvē var īstenoties, pat pārdrošākie sapņi. Tāpēc Lienei tik īpaši ir Raimonda Paula nošu izdevumi.

* Klausoties pianista un komponista Toma Juhņeviča albumu “Emotions”, Liene nokļūst harmoniskā pasaulē. Viņa uzskata autoru par augstākās klases klaviermūzikas izpildītāju un ir laimīga, ka arī pašai iznācis ar viņu sadarboties.

* Robina S. Šarma grāmata “Mūks, kurš pārdeva savu Ferrari” sniedz iespēju kopā ar galveno varoni meklēt atbildes uz dzīves visbūtiskākajiem jautājumiem. Iedvesmojošs un dziļš darbs.

Akcenti

Stiliste Lienei izvēlējās koraļļkrāsas taisna silueta bikses ar sašaurinātiem galiem. Augšpusē – raiba, brīvi krītoša zīda blūze, kas saņemta ar jostiņu. Otras bikses šūdinātas no leoparda raksta auduma, bet džemperi rotā adīta šallīte ar līdzīgu rakstu. Trešajā variantā – puķainas bikses ar zilu trikotāžas jaciņu un koraļļkrāsas bižutēriju. No kleitām stiliste izvēlējās kokonveida piegriezuma zīda kleitu ar šobrīd aktuālo ziedu rakstu un zaļiem akcentiņiem. Svinīgākiem gadījumiem – gari, melni mežģīņu svārki un zīda blūze ar melnbaltu rakstu.

Ieteikumi

Stiliste piekrita Lienes uzskatam, ka bikses viņai visatbilstošākais apģērbs, jo lieliski izceļ nēsātājas sievišķību. No krāsām stiliste ieteica akcentam izmantot smaragda zaļo toni.

Ieguvumi

Liene Šomase: – No visiem piedāvātajiem tērpiem man vislabāk patika puķainās bikses. Sāku apsvērt, vai man ar tām nevajadzētu papildināt savu garderobi. Lai arī neesmu svārku cienītāja, man gluži labi patika melnie, garie mežģīņu svārki. Mani apmierināja koptēls, kāds šajā stila pasākumā tika izveidots.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+