Mobilā versija
+7.2°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
15. decembris, 2014
Drukāt

Liepājā no uzņēmumu auto zog vērtīgus darbarīkus (1)

Foto - Valdis SemjonovsFoto - Valdis Semjonovs

Aizvadītajās dienās policijā saņemta informācija par vairākiem gadījumiem, kad no uzņēmumu automašīnām Liepājā nozagti vērtīgi darbarīki, informē Valsts policijas (VP) Kurzemes reģiona pārvaldē (KRP).

Arnolda ielā “Citroen Berlingo” auto izsists aizmugurējais durvju stikls un no salona nozagti dažādi instrumenti, tostarp slīpmašīna, perforators un urbjmašīna. Arī “VW Transporter” auto, izsitot aizmugurējo durvju stiklu, no salona nozagtas trīs instrumentu kastes ar instrumentiem. Tāpat Eduarda Tisē ielā, izsitot logu “VW Caravelle”, iekļūts auto salonā un nozagts perferators, trīs skrūvpistoļu akumulatori un koka kāpnes.

Par zādzībām uzsākts kriminālprocess.

Policija aicina uzņēmumu darbiniekus atcerēties, ka atstāt naktī vērtīgus darba instrumentus transportlīdzekļos ir vieglprātīgi un bīstami. Sastopoties ar šādiem vai līdzīgiem zagšanas notikumiem, VP KRP lūdz par to nekavējoties informēt policiju, zvanot pa tālruni 63404602, 110 vai vēršoties personīgi tuvākajā policijas iecirknī.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Uzņēmumu auto vai nav jāatrodas uzņēmumā nevis pie savas dzīvojamās mājas???

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+