×
Mobilā versija
Brīdinājums +25.2°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
1. augusts, 2014
Drukāt

“Liepājas metalurgam” pieteikušies seši investori

Foto: LETAFoto: LETA

Foto: LETA

Noslēdzoties saistošo piedāvājumu pieteikumu termiņam par maksātnespējīgās rūpnīcas “Liepājas metalurga” iegādi, tika saņemti seši piedāvājumi no potenciālajiem investoriem, kuri pārstāv kā Autrumeiropas, tā Rietumeiropas tirgu, norāda uzņēmuma maksātnespējas administratora pārstāvji.

“Liepājas metalurga” maksātnespējas administrators Haralds Velmers skaidroja, ka “līdz 31. augustam, kad pēc mantas pārdošanas plāna iecerēts slēgt darījumu, priekšā stāv vēl nopietns darbs. Tā ietvaros paredzēta detalizēta investoru piedāvājumu, papildu investoru nosacījumu un darījumu struktūras analīze, labākā investora izvēle, darījuma dokumentācijas sagatavošana, saskaņojumu saņemšana un darījuma noslēgšana. Noslēdzošajā pārdošanas procesa posmā būs nepieciešams arī saskaņot darījuma nosacījumus un struktūru starp labāko investoru un trim nodrošinātajiem kreditoriem”.

Tāpat vakar beidzās pieteikumu termiņš par “Liepājas ostas LM” iegādi. Kopējais pieteikumu skaits būs zināms nākamajā nedēļā, kad tiks saņemti arī pa pastu iesūtītie piedāvājumi. Pēc tam tie tiks izvērtēti, izvēloties labāko piedāvājumu. Mēneša laikā pēc izvēles paziņošanas ir jāslēdz līgums par “Liepājas ostas LM” iegādi.

Kā zināms, pērnā gada novembrī Liepājas tiesa pasludināja “Liepājas metalurga” maksātnespēju, kuras rezutātā darbu zaudēja vairāk nekā 1500 cilvēku.

“Liepājas metalurga” kreditoru prasījumi ir sasnieguši 200,163 miljonus eiro, vēsta aģentūra LETA. Kopējā atzītā prasījumu summa ir 200 163 468,55 eiro, no kuras 114 839 710,89 eiro ir nodrošināto kreditoru prasījumi, bet 85 323 757,66 eiro ir nenodrošināto kreditoru prasījumi.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+