Mobilā versija
+1.7°C
Beāte, Beatrise
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
27. jūnijs, 2014
Drukāt

Liepājas Sv. Trīsvienības katedrāles ērģelēm – ziedojums no Rotari kluba

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Nodibinājuma "Liepājas Svētās Trīsvienības baznīcas atjaunošanas fonds" vadītāja Kristīne Liepa ir gandarīta par projekta ietvaros paveiktajiem darbiem.

Ceturtdien, 26. jūnijā, Liepājas Sv.Trīsvienības katedrālē ar ērģeļmūzikas koncertu sirsnīgi tika uzņemti Liepājas Rotari kluba un vairāku Rotari klubu pārstāvji no Vācijas dažādām pilsētām, informē baznīcas atjaunošanas fonda vadītāja Kristīne Liepa.

Koncertā uzstājās ērģelniece Maija Zaķis un trompetists Oleksijs Demčenko. Pēc koncerta viesus ar baznīcas vēsturi iepazīstināja katedrāles dekāns Pēteris Kalks un par veiktajiem un arī plānotajiem Liepājas Sv.Trīsvienības katedrāles atjaunošanas darbiem klātesošos informēja baznīcas atjaunošanas fonda vadītāja Kristīne Liepa. Ar ērģeļu būvvēsturi un nepieciešamajiem instrumenta kopšanas un restaurācijas darbiem iepazīstināja ērģeļu meistars Alvis Melbārdis.

Koncerta izskaņā Liepājas Rotari kluba prezidente Ira Jākobsone un Norberts Meiks Rotari kluba Šlēsvigā pārstāvis un RVFE priekšsēdētāja vietnieks pasniedza Liepājas Sv.Trīsvienības katedrāles dekānam Pēterim Kalkam sertifikātu – ziedojumu par kopējo summu 5000 eiro pasaulē lielāko mehānisko ērģeļu restaurācijas darbu turpināšanai.

Saņemto ziedojums plānots lietot ērģeļu mehānikas darbības uzlabošanai. Kristīne Liepa norāda – šis ir nākamais nelielais solis ērģeļu restaurācijas procesā. Tā kā instruments prasa regulārus apkopes darbus un ieguldījumus, Liepājas Sv.Trīsvienības baznīcas atjaunošanas fonds aicina atsaukties ziedotājus arī turpmāk.

Pievienot komentāru

Latvija grimst nabadzībā: no katriem desmit cilvēkiem - trīs ir nabadzīgi (62)Zem nabadzības riska - 606 000 Latvijas iedzīvotāju. To par šokējošu situāciju dēvē tiesībsargs Juris Jansons, svētdien vēstīja raidījums “LNT Ziņu Top 10”.
Jūra atkāpjas: LA reportāža no Kolkas un Karostas (4)Papildināta. Aizvadītajās brīvdienās iedzīvotāji steidza baudīt diezgan retu parādību piekrastē – jūras atkāpšanos tālu no ierastās krasta līnijas. Sestdien Kolkasragā veidojās interesanti
Draugiem Facebook Twitter Google+