Horoskopi un mistika
Ezoterika

Līgo vakars jānosvin pēc iespējas gudrāk! Ezoteriskais horoskops jūnijam1

Foto – LA.lv

Mēneša sākumā Marss būs savienojumā ar lejupejošajiem mezgliem, kas liks piebremzēt aktivitāti. Var atgriezties kāda sen neatrisināta konfliktsituācija, kam tagad dota zaļā gaisma. Ir arī daudz labvēlīgu planētu aspektu, kas veicinās sapratni, iejūtību un arī atsaucību savstarpējās attiecībās, tomēr jāievēro piesardzība, jo Merkurs un Venera raidīs uz Zemi konstruktīvas enerģijas, kuru iespaidā sarosīsies dažādi blēži un krāpnieki. Sievietēm iesaka neuzķerties uz saldu solījumu āķīšiem, jo pēcāk vajadzēs stipri nožēlot, it īpaši finanšu darījumos.

Otrajā dekādē – 13.jūnijā jaunmēness Dvīņos. Dvīņu zīmes pārvaldnieks Merkurs būs enerģētiskā saskarsmē ar vairākām planētām, tādēļ šis laiks būs labvēlīgs izveicīgiem un komunikabliem cilvēkiem. Informācijas laukā būs daudz jaunu ideju un plānu, daudz dažādu runu, semināru u.c. veida “tusiņu”. Vajadzētu vairāk pieskatīt tīņa vecuma bērnus, jo viņi būs pārāk uzvilkti. Laikā no 14. līdz 18.jūnijam iespējamas konfliktsituācijas, konfrontācija un citas nepatikšanas.

Līgo vakars jānosvin pēc iespējas gudrāk, jāpieskata padsmitnieki. Nauda netiks žēlota, to tērēs un pat pārtērēs dažnedažādās izklaides vietās un pasākumos. Kāds var atmosties nākamajā rītā kā pēc ļauna murga. Mēness Skorpiona zīmē saspringtos aspektos ar planētām sola ļoti emocionālu vidi. Attiecībās gaidāmas rīvēšanās. Kaislības virmos ne pa jokam. Iespējamas traģiskas situācijas uz vai pie ūdeņiem. Sargiet sevi, un Dievs jūs arī sargās! 27.jūnijā Marss pagriezīsies atpakaļ, tātad akciju tirgū būs nopietnas cenu svārstības, biznesa aktivitātes tiks piebremzētas līdz 27.augustam. 28.jūnijā pilnmēness Vēža-Mežāža zīmēs kopā ar Merkura un Urāna pretstāvi sola skaļus konfliktus.

Nozīmīgākie mēneša datumi: 12., 13., 14., 19., 27., 28., 29.jūnijs.

Sagatavots no “Latvijas Mediju” izdevuma “Ezotēriskā gadagrāmata 2018”.

Saistītie raksti
LA.lv