Latvijā
Sabiedrība

LM aicina radīt svētkus aprūpes centros0

Foto – Aija Geida. Ilustratīvs attēls

Atzīmējot Latvijas simtgadi, Labklājības ministrija aicina ikvienu radošu cilvēku, kolektīvu, draugu kompāniju vai uzņēmumu palīdzēt radīt svētkus valsts sociālo aprūpes centru iemītniekiem.

Labklājības ministrija aicina pieteikties mūziķus, māksliniekus, dejotājus un citus radošus cilvēkus, kas Latvijas jubilejas gadā varētu apmeklēt un uzstāties aprūpes centros.

Ministrija min, ka jau tagad ir plānoti pasākumi, piemēram, 29. jūnijā VSAC “Zemgale” filiālē “Jelgava” notiks Latvijas simtgades dziesmu festivāls «Skani, Latvija, skani», kurā piedalīsies solisti, dueti un ansambļi no VSAC, kā arī viesi no aprūpes centra Lietuvā.

VSAC “Vidzeme” filiālē “Ropaži” 23. augustā notiks sarīkojums “Sadosimies rokās vienotai Latvijai”. Tajā tiks pieaicināti vietējās pašvaldības pārstāvji, kuri piedalījušies vēsturiskajā “Baltijas ceļā” un nodarbojušies ar vietējo iedzīvotāju informēšanu un piesaisti tam.

VSAC “Latgale” filiāle “Krastiņi” pirms Vasarsvētkiem, 19. maijā, rīkos ģimenes dienas pasākumu, kura laikā cita klienti ar radiniekiem stādīs filiāles dārzā augļu kokus.

“Kalkūnos” 23. maijā iecerēta puķu dobes “Latvijas kontūra” svinīga atklāšana.

LA.lv