Mobilā versija
+4.3°C
Daina, Dainis, Dainida
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
17. februāris, 2015
Drukāt

LNB izludinājusi konkursu bibliotēkas restorāna nosaukumam (4)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Līdz ar Jauno gadu Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) telpās pakāpeniski tiek iekārtots jauns Gaismas pils pakalpojums – kafejnīca/restorāns, un LNB izsludinājusi konkursu labākā nosaukuma autoriem, portālam LA.lv pastāstīja LNB komunikāciju speciālists Augusts Zilberts.

“Šobrīd darbību uzsākusi restorāna kafejnīcas daļa, piedāvājot bibliotēkas apmeklētājiem gardas uzkodas, smalkmaizītes, kafiju, tēju, atspirdzinošus dzērienus un patīkamu vidi atpūtas brīdim. Restorāna un kafejnīcas pakalpojumus LNB sniegs SIA “OZRT” – “Svētki jums”,” stāsta Zilberts.

LNB Komunikācijas un mārketinga nodaļas vadītāja Signe Valtiņa teic, ka restorānam vēl nav nosaukuma, un, tā kā par šo bibliotēkas elementu apmeklētāji izrāda neviltotu interesi, bibliotēkas un restorāna pārstāvji nolēmuši nosaukuma radīšanas procesā vēlamies iesaistīt arī plašāku sabiedrību.

Restorāna pakalpojumu sniedzēja SIA “OZRT” pārstāvis Lauris Streņģe uzsver, ka uzņēmums jūtas ļoti pagodināts būt par daļu no Latvijas Nacionālās bibliotēkas: “Tā ir liela atbildība! Mūsuprāt, Gaismas pils ēka ir lepnums ikvienam latvietim un tā ir daļa no Rīgas vizītkartes.”

Konkursa rīkotāji aicina līdz 27. februārim sūtīt savas idejas par LNB restorāna nosaukumu uz adresi: konkurss@lnb.lv (lūgums norādīt arī vārdu, uzvārdu un telefona numuru).

Labākā nosaukuma idejas autors iegūs ekskluzīvu iespēju izbaudīt vakariņas divām personām jaunizveidotā restorāna kafejnīcā vēl pirms tā oficiālās atvēršanas.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Nosaukums varētu būt “Lasi”.

  2. Restorāna nosaukums LA-PA

  3. Pie Saulcerītes?

Aleksandrs Vasiļjevs: Man ar rīdziniecēm ir bezkompromisa mīlestība (2)Slavenais modes vēsturnieks Aleksandrs Vasiļjevs sadarbībā ar arhitekti Nataļju Muzičkinu ver durvis Modes muzejam Rīgā, veido izrādi M. Čehova Rīgas krievu teātrī kopā ar režisori Allu Sigalovu un slavē latviešu sieviešu stila izjūtu.
Draugiem Facebook Twitter Google+