×
Mobilā versija
Brīdinājums +27.0°C
Ritma, Ramona
Piektdiena, 20. jūlijs, 2018
25. augusts, 2015
Drukāt

LTV: Iršos izvarotās meitenītes māti ar civilvīru saistījis kopīgs bērns, kurš ir miris (1)

Foto - LETAFoto - LETA

Ilustratīvs foto

Iršos izvarotās 10 mēnešu vecās meitenītes māti ar viņas civilvīru, kurš tiek turēts aizdomās par meitenītes izvarošanu, saistījis arī kopīgs bērns, kurš ir miris, otrdien vēstīja “Panorāma”.

Kā pastāstījuši kaimiņi, abi gājuši uz kapiem, kur apglabāts mirušais puisēns. Bieži vien dzērumā.

Kokneses bāriņtiesas pārstāve atzina, ka par mirušo bērnu uzzinājusi tikai pēdējās dienās, kad pēc notikušās vardarbības pastiprināti sākuši ievākt informāciju.

Kaimiņi televīzijai atklāj, ka meitenītes māte, kamēr atstāja 10 mēnešus veco meitu civilvīra uzraudzībā, visticamāk gājusi uz veikalu, lai nopirktu alkoholu. Kaimiņi ir šokā, kāpēc viņa nav ņēmusi meiteni uz veikalu līdzi, zinot, ka vīrietis ir piedzēries.

Iedomāties, ka vīrietis būtu spējīgs meitenīti izvarot, gan arī kaimiņi nevarētu. Kad vīrietis bija skaidrā, viņš neesot bijis agresīvs- strādājis un kopis dārziņu. Kad iedzēris, kļuvis agresīvs. Tāpat alkohols iedzinis postā meitenītes māti- viņa zaudējusi darbu vietējā pasta nodaļā. Sociālie dienesti esot draudējuši noņemt bērnus.

Kā jau ziņojām, bērnu ginekoloģe “Bez Tabu” atklājusi, ka māte pati izsaukusi policiju pēc tam, kad, pārnākot mājās, konstatējusi, ka meitenīte ir kaila un dzimumorgāni asiņo. Slimnīcā veiktas vairākas operācijas, uzliktas šuves.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. To kverpli vajadzētu izvarot pašu, pēc tam izkastrēt un pēc pāris mēnešu spīdzināšanas vis beidzot lēni bez anestēzijas amputēt ķermeņa daļas līdz iestājas nāve!!! Un tas sods vēl būtu par maigu pēc tāda nozieguma!

Draugiem Facebook Twitter Google+