×
Mobilā versija
Brīdinājums +13°C
Jānis
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
19. augusts, 2015
Drukāt

LTV operators noķēris Āboltiņas reakciju pensionāru piketā (50)

Ekrānšāviņš no youtube.comEkrānšāviņš no youtube.com

Saprotot lielākās Latvijas pensionāru daļas sarežģīto ekonomisko situāciju, pie šārīta piketa dalibniekiem aprunāties iznāca gan Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece (NA), gan arī Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas priekšsēdētāja Aija Barča (ZZS). Turpretī deputāte Solvita Āboltiņa (“Vienotība”) ne tikai izvairījās no tikšanās ar pensionāru pārstāvjiem, bet arī pauda savu attieksmi pret viņu prasībām.

Pievienot komentāru

Komentāri (50)

 1. TV operatoram, kurš šo uzfilmēja, pienākas prēmija. Ja TV žēlo naudu, sabiedrība samestu. Es no pensijas 100 eirocentus apsolu.

 2. Tu kādu gribēji apvainot, bet apvainoji pats sevi, kāds var būt cilvēks, kurš lieto tik rupjus vārdus, interesanti, kādos vārdos apsaukā savus mājiniekus, ja portālā kaut ko tādu atļaujies.

 3. Nu, re ir kļuvis pilnīgi skaidrs, ka Solvitas mānīgi sarkani krāsoto matu cirtu saknes dzen – KASTAŅBRŪNUS MATUS! Tā nu mūsu saeimas Dižbrūnaļa, izgājusi no darba telpām, komunicē savā dzimtajā valodā. Mūūūū, mūūūū – neko citu jau tā ** vecajam cilvēkam pateikt neprot. Un nekādas lapsas, Solvitas īstā identitāte ir **.

 4. Tante no sirdsdēstiem,ka netika ne par prezidenti,ne premjeri,zaudējusi psihisko līdzsvaru,nerunājot par politisko sajēgu.Veiksmīgi pēdejā laikā rok sev dziļu politbedri.Jāsmejas kā kutinātam,ka vēl nesen viņa sevi uzskatīja kā veiksmīga Vienotības vadone,kas “superīgi”novadījusi vēlēšanas.Kongresā stulbā / atvainojos!/ tauta kā pie Putina,slējās kājās šai zālē ienākot.Tapēc ar ko atšķiras Pugo kongresi no Āboltiņas izrādēm? Viens cilvēks partijā ir nulle,jebšu kā Putins .-autoritārs apspiedējs.

 5. Nožēlojami!….

 6. Ko tur brīnīties par šadu attieksmi pret pašu tautiešiem un būtībā pret pensionieriem kas varētu būt tai vidū arī viņas māte … Tā ir istenā seja deputātu un ne tikai Āboltiņas .Atveriet beidzot acis Tauta par ko jūs vēlēt skrienat un kavējat savu dārgo laiku ( labāk samiļojiet savu mazbērnu un pasaciet mīļus vārdus saviem bērniem ) Bet Āboltiņai sen nav vietas saimā .

 7. Un kas te tāds šausmīgs? Cilvēks, garām ejot savās darīšanās, ar uzsaucienu (tieši tādu pašu, kādu lietoja piketa dalībnieki) pauda savu solidaritāti un atbalstu piketētājiem.

 8. Nu,,,,ļoti normāli viss izskatījās,tieši tā,kā tam vajadzēja būt…ko gribēja to dabūja.Pensionāriem ātri aizmirstas,ko paši ievēl..kā nāk nākošās vēlēšanas,tā atkal skrien vēlēt.vienus un tos pašus,sak,pa vecām sliedēm vieglāk braukt.Tātas,ko gribējāt.to dabūjāt,nav .ko vaimanāt.Malacis Solvita,pabrēc vēl biežāk,citur ar,varbūt pensionāriem kurlums atkritīs un spēs ieraudzīt,ko paši ievēl!

 9. Vai tiešām šitais prastais sievišķis nesavāks savas pašcieņas drumslas un nenoliks mandātu?!Dažā labā valstī viņa būtu dabūjusi ar ķieģeli par šādu mēdīšanos.

  • Ja nemaldos, tad Āboltiņas kundze nemaz netika ievēlēta, jo pensionāriem ar redzi un dzirdi nemaz tik švaki nav! Lai nu iebīdītāji lepojas ar savu lokomotīvi- skaņa jau ir, lai nu tā bilde nemaitātos!…

 10. Un tādi neadekvāt icilvēki vada valsti… Skumji! Kundze taču pat pati sevi un savu ģimeni neciena, jo viņa (ujinot kā pubertātes vecuma tīnis!) izaicina emociju vilni arī pret viņiem. Va i dēliem būtu jālepojās ar māmiņas uzvedību?! Kauns!

 11. Žēl , ka tik augsta ranga politiķei , Āboltiņas k-dzei , ir tik zems inteleģences līmenis !

 12. ta jums ari vajag….laba vienotiba…..

 13. TA IR VISLIELAKA CUCIBA KADU VIEN VAR SAGAIDIT TA DARA TRISGADNIEKI

 14. Trešā varianta nav Atbildēt

  Āboltiņas reakcija vai nu paātrinās pensiju indeksāciju vai pašas atkāpšanos!

 15. Nu un tadi tur strada.:(

 16. par tautu, kura viņai būtu jāciena:)

 17. Visdrīzākais,ka bij dzērusi.Savādāk nesaprotu.

 18. NU KO, KUNDZĪT???????? Domāju, ka pēc šādas aurošanas ar jums ir VISS GALĀ!!? Mīļā, NEKAS NAV MŪŽĪGS!!! Arī jūsu nekaunībai būs gals!!! Augstākā izglītība, bet uzvedība kā ielas meitai!!! Kas pamatā TĀDAM IZLĒCIENAM no šīs dāmas puses??? KO viņai pensionāri IZĒDUŠI??? Ne jau no SAVAS KABATAS ŠĪ DĀMA MAKSĀ PENSIJAS??? Man par tādu mammu būtu kauns!!! Tādi ir VISI “VIENOTĪBAS ” deputāti un partijas biedri!!! Arī Šadurskis ir palicis klaji nekaunīgs – ar stulbiem vārdiem piesātinātas viņa atbildes žurnālistu jautājumiem!!! Tāds VARENS, CINISKS, “IZNĪCINOŠS” gailis nevis profesors LU!!! PETUHS!!!

 19. tik ciniski var uzvesties tikai tad, ja droši jūtās savā nekaunīgajā visatļautībā. Kad šitie būs savu izdarījuši, saimnieks viņus pašus izmetīs. Tāda ir viņu daba.

 20. tada diemzel ira musu varasviruatieksme pret veciem cilvekiem jo viniem vinu nevajaga jo mazak jo labak

 21. Es to redzeju televizija, trukst vardu. Tada nu ir ta varas attieksme pret tautu, vienkarsi nirgajas par sirmgalvjiem. Faktiski par Aboltinu nav nekadu iluziju, nekauna ir nekauna!

 22. ir musu valsts lielākais kauna traips

 23. Te tikai prātīgais čigānu teiciens – KAUT TU LEPNS PALIKTU!!!
  Un vel Vienotībai ieteiktu padomāt par stila maiņu un atbrīvoties no tādas Āboltiņas – pat Saeimā nav ievēlēta un tāda augstprātība…partija nespēs – tad LC, TP skuju taka…

 24. Viņa brīvi mēdās,jo zin,ka ja viņu neievēlēs tad tāpat caur kanalizācijas trubu ielīdīs,kauna jau viņai nav,prātu izēdusi.

 25. Nav viņai pilni 100%

 26. Latvijas Republikas Saeimas deputaate 🙂

  sapucejusies, kartigi safrizejusies, prot latvieshu valdu
  narkotikas nelieto, nav alkoholike, nav nevienu noslepkavojusi…ko jus piesienaties veel???

  :)))

 27. bdārza līmenis..ha..pa prasto!!!..

 28. Es domāju, ka tiem kas par to .. lapsu balsoja tagad vajadzētu iet un atsaukt savas balsis. Viņai nav vietas deputātos. Parasti šitādiem Dievs sakārto. Pati ubagos naudu zālēm.

 29. Aboltina doma, ka bus muzdien jauna un varena. Jebkura bridi viss var apgriezties kajam gaisa!

  • Pēc šī izgājiena es nevaru Solvitu nemīlēt. Tik skaisti viņa nokaucās! Tik brīnišķā mierā auksti un drosmīgi! Mīlu!

 30. Kauns! Tādi mūsu politiķi,pārēdušies pie Latvijas izsaimniekošanas siles, nekad nesapratīs nabagos.

 31. Tas tik ir signāls! Kāda balss! Pat veselas divas reizes to noraidīja tautai! Komunikācijas paraugs! Es bērnībā tā govis mēdīju.

 32. Kur šitāda prasta .. ! Esmu šokā…Nu aptaurēta, vai ieķērusi graķi!

 33. mana pirmā doma

 34. Augstprātība sit augstu vilni,nekas jau nav mūžīgs,Dieviņš ar šito redzēja…hi-hi

 35. Pievienosimies v ē l ē t ā ja viedkllim!

 36. Domāju – te rudā izgāzās ne pa jokam , kauna nemaz vairs nav ….vai tiešām apēsts maizes vietā , nekauņa…..Vai kādreiz būs taisnība šajā zemē??? Pareizi saka – mums nav ne orkānu , ne cunami , ne zemestrīces , mūs Dieviņš sodīja citādi – deva tādu valdību…..

 37. vai ta no vinas ko citu vareja sagaidit kas mes prieks vinas esam nekas vina tikai vina ruda ..

 38. Ukrainā par šādiem gājieniem ar miskasti brauktu pa ielām. Bet ko var gribēt, ja varaskāre nomākusi saprāta atliekas

 39. Tātad tā, mēdītājas kundzīt. Manu balsi jūs vairs nekad nesaņemsiet.

 40. Padzīvotu ar 240.-EUR mēnesī,tad bļautu pa īstam!

 41. Ceru, ka parādīs vakara ziņās, pensionāri ziņas skatās, gan jau pie reizes atcerēsies.

 42. Latvietis parastais Atbildēt

  Cilvēks priecīgs, iepirkuma maisiņš- jauna kleitiņa gan jau 🙂 kapēc nebūt jautrā noskaņojumā, ko?

 43. Pašai jau nav problēmu izdzīvot tāpēc jau tā var ņirgāties par senioriem, kuriem niecīgas pensijas…

Draugiem Facebook Twitter Google+