×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.2°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
16. jūnijs, 2013
Drukāt

LVC: bedrīšu remonts uz Latvijas ceļiem par 99% pabeigts; iztērēti vairāk nekā 4,3 miljoni

Foto-LETAFoto-LETA

Melno segumu bedrīšu masveida remontdarbi uz Latvijas autoceļiem ir par 99% pabeigti, pastāstīja Latvijas valsts autoceļu pārvaldītāja “Latvijas Valsts ceļi” (LVC) Uzturēšanas kontroles daļas vadītājs Jānis Kastanovskis.

“Satiksmes ministrijas dotais uzdevums veikt bedrīšu masveida aizpildīšanu īsākā laika posmā nekā iepriekšējos gados praktiski ir izpildīts. No 1.aprīļa līdz 13.jūnijam ir aizpildīti 405 tūkstoši kvadrātmetri bedru jeb 99% no plānotajiem 410 tūkstošiem kvadrātmetru. Atlikuši vien daži vietējās nozīmes ceļi, kuros bedrīšu aizpildīšana tiks pabeigta līdz 17. jūnijam,” stāstīja  Kastanovskis.

Viņš pastāstīja, ka aprīlī bedrīšu remontdarbiem iztērēti 3,317 miljoni lati, bet maijā – 983 tūkstoši latu. Savukārt kopējā iztērētā summa būs zināma jūlija sākumā, kad būs apkopti jūnijā remontdarbiem iztērētie līdzekļi,.

Kastanovskis arī atzina, ka  visos Latvijas reģionos ceļu stāvoklis ir aptuveni līdzīgs, tāpēc nav iespējams izdalīt kādu reģionu, kur autoceļu stāvoklis būtu labāks vai sliktāks.

Saskaņā ar Latvijas autoceļu apkopes uzņēmuma “Latvijas autoceļu uzturētājs” sniegto informāciju šajā bedrīšu remontdarbu sezonā kopumā uz Latvijas autoceļiem strādājušas vairāk nekā 100 remontbrigādes.

Satiksmes ministrs Anrijs Matīss iepriekš teica, ka šogad kopumā bedrīšu remontdarbiem paredzēts tērēt septiņus miljonus latu.

Valstij piederošais LVC pārvalda valsts autoceļu tīklu, administrē valsts autoceļu tīkla finansējumu un organizē iepirkumus valsts vajadzībām.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+