Mobilā versija
Brīdinājums -0.4°C
Oļģerts, Aļģirds, Aļģis, Orests
Piektdiena, 20. janvāris, 2017
10. februāris, 2016
Drukāt

Mācīs amatu

Foto - LETAFoto - LETA

Līdz piektdienai, 12. februārim, var pieteikties uz Karjeras dienu Zaļenieku komerciālajā un amatniecības vidusskolā, kas notiks 24. februārī.

Tās laikā praktiskajās nodarbībās tiks piedāvātas trīs – ģipša mozaīku, dekoratīvo mūra elementu, auto tehniskās apkopes un remonta – amatu darbnīcas. Darbus vadīs skolas pedagogi un audzēkņi. Dalībnieki arī saņems apliecinājumus par dalību darbnīcās. Vietu skaits ir ierobežots. Pirms radošajām darbnīcām dalībnieki tiks arī iepazīstināti ar iespējām personības un karjeras izaugsmei “Erasmus+” programmā.

Pievienot komentāru

Bērnu vecāki varēs ātrāk iet pensijā? (31)Līdz valsts simtgadei plānots iedarbināt ambiciozu demogrāfiskās atveseļošanas programmu, kurai dots nosaukums “Māras solis”. Viens no tās priekšlikumiem – dot iespēju bērnu vecākiem ātrāk doties pensijā, vēstīja "TV3 ziņas".
"Visu slikto atstāju ūdenī." Arī Mairis Briedis iegremdējas ledainajā Daugavā (1)Pieaugušie, mazi bērni, pensionāri – tik kupls cilvēku pūlis šodien bija atnākuši uz 11. novembra krastmalu, lai, slavējot pareizticīgās baznīcas svētkus, gremdētos
Draugiem Facebook Twitter Google+