Mobilā versija
+4.7°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
10. februāris, 2016
Drukāt

Mācīs amatu

Foto - LETAFoto - LETA

Līdz piektdienai, 12. februārim, var pieteikties uz Karjeras dienu Zaļenieku komerciālajā un amatniecības vidusskolā, kas notiks 24. februārī.

Tās laikā praktiskajās nodarbībās tiks piedāvātas trīs – ģipša mozaīku, dekoratīvo mūra elementu, auto tehniskās apkopes un remonta – amatu darbnīcas. Darbus vadīs skolas pedagogi un audzēkņi. Dalībnieki arī saņems apliecinājumus par dalību darbnīcās. Vietu skaits ir ierobežots. Pirms radošajām darbnīcām dalībnieki tiks arī iepazīstināti ar iespējām personības un karjeras izaugsmei “Erasmus+” programmā.

Pievienot komentāru

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (21)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (23)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+