×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.2°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Svētdiena, 20. maijs, 2018
15. oktobris, 2013
Drukāt

Mācīties draudzīgumu videi


Foto - LETAFoto - LETA

Rīt pulksten 11 ES māja sadarbībā ar Pasaules Dabas fondu (PDF) aicina bērnus un viņu vecākus uz radošo darbnīcu “Kā ikdienā dzīvot videi draudzīgi?”. 


 

Aprīlī ES mājā īpaša uzmanība tiek pievērsta vides jautājumiem, kas mūsdienās kļuvuši par ļoti būtisku ikdienas sastāvdaļu. Lai veicinātu sabiedrības, it īpaši bērnu, izpratni par vides aizsardzības nozīmību, ES māja sadarbībā ar Pasaules Dabas fondu organizē radošo darbnīcu bērniem un viņu vecākiem “Kā ikdienā dzīvot videi draudzīgi?”. Radošās darbnīcas laikā bērniem būs iespēja ar spēlēm un aktivitātēm izzināt dabas daudzveidības un aizsardzības jautājumus. “Skatīsimies animācijas studijas “AtomArt” bērnu filmas, kopā strādāsim radošajā darbnīcā, mācīsimies atpazīt dabai draudzīgo,” stāsta un smaidīgi pievienoties ikvienu aicina Panda.

Pasākuma mērķauditorija – bērni vecumā no 5 līdz 10 gadiem. Ar bērniem darbosies un bērnus izglītos Pasaules Dabas fonda simboliskais tēls – Panda, kuram palīdzēs fonda brīvprātīgie.

Pasaules Dabas fonds Latvijā darbojas kopš 1991.gada, un tā mērķis ir veicināt sabiedrības informētību un izpratni par vides aizsardzības jautājumiem. Savas darbības laikā PDF organizējis dažādus pasākumus, tostarp demonstrācijas, izglītojošas un informatīvas kampaņas.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+