×
Mobilā versija
+13.4°C
Visvaldis, Nameda, Ritvaldis
Otrdiena, 24. aprīlis, 2018
10. aprīlis, 2012
Drukāt

Maijā Biķerniekos notiks BMW festivāls

bmw_logo

Šā gada 1.maijā septīto reizi notiks “Latvijas BMW kluba” un tā sadarbības partnera oficiālā BMW pārstāvja Latvijā “BM Auto” rīkotais Latvijas BMW festivāls, biznesa portālu “Nozare.lv” informēja pasākuma organizatori.

Festivāls notiks Rīgā, Biķernieku sporta kompleksā.

Pirmo reizi festivālā īpašs pasākums tiks organizēts asu izjūtu cienītājiem, kas savas braukšanas prasmes varēs pārbaudīt lielajā Biķernieku trases aplī, kā arī pasākumā būs iespēja sacensties ar savu auto dragreisa taisnē un īpašā veiklības stafetē.

Skatītājiem būs iespēja veikt izmēģinājuma braucienus Biķernieku sporta bāzes apkārtnē ar vairākiem jaunākajiem BMW modeļiem, kā arī izbraukt ar BMW “Ring Taxi”.

Pasākumā piedalīsies BMW markas automašīnu, motociklu, BMW “Alpina” un “Mini” īpašnieki un atbalstītāji.

Arī šogad plānotās aktivitātes būs ne tikai pieaugušajiem, bet arī bērniem.

Aktīvākie festivāla dalībnieki tiks pie balvām no pasākuma atbalstītājiem – “BM Auto”, “EZ Auto”, “Alita”, “Red Bull”, “Auzas Tautumeita”, “Discomania”, “Ar mani atkal runā kaijas” un “VIP autoskola”.

Latvijas BMW festivāls ir gadskārtējs pasākums, kurā vienkopus var aplūkot vairāk nekā 300 Latvijas un kaimiņvalstu BMW, BMW “Alpina” un “Mini” spēkratus, kā arī satikt vienkopus daudzus domubiedrus.

“Latvijas BMW klubs” dibināts 2002.gada maijā ar mērķi popularizēt BMW zīmola automašīnas Latvijā, apvienot šī zīmola entuziastus, celt BMW zīmola prestižu, rīkot sporta sacensības un citus kopīgus atpūtas pasākumus.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+