×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.0°C
Jautrīte, Kamila, Digna, Sāra
Ceturtdiena, 19. jūlijs, 2018
21. aprīlis, 2017
Drukāt

Mairis Briedis: Uz ielas ir bīstamāk nekā ringā! (2)

Foto - Anda KrauzeFoto - Anda Krauze

MAIRIS BRIEDIS. Te varētu likt punktu, jo diez vai starp mūsu lasītājiem ir kāds, kas nezinātu šo vārdu. Profesionāla boksera karjerā viņam ir bijušas divdesmit divas cīņas un divdesmit divas uzvaras. Šī gada 1. aprīlī viņš izcīnīja Pasaules boksa padomes (WBC) čempiona titulu pirmā smagā svara kategorijā. Tas ir unikāls notikums Latvijas sporta vēsturē.

Kur bīstamāk – uz ielas vai ringā?
Uz ielas, viennozīmīgi. Uz ielas nav ne tiesnešu, ne noteikumu, var būt naži, kāds no aizmugures var iesist vai salauzt degunu. Arī man degunu salauza nevis ringā, bet uz ielas. Bija tumšs, redzēju, ka izcēlies ķīviņš, izkāpu no mašīnas, rokas kabatās, un tad kāds puišelis iesita no sāniem un salauza man degunu. Tāpēc jābūt uzmanīgam, jāizvērtē situācija, reizēm labāk ir pāriet ielas otrā pusē vai aizmukt. Dzīve nav mākslas filma, kur Džekijs Čans viens pats izmētā desmit bruņotus huligānus.

Vai bail jums kādreiz ir bijis?
Ir. Boksā zini, ka tev sitīs pa galvu. Tev ir izdzīvošanas baiļu sajūta. Sākumā mēģini sevi saudzēt, baidies, ka tik tev nepārsit degunu. Ar laiku viss mainās. Man ir bijis vairāk par trim simtiem cīņu, baiļu vairs nav, tomēr ir satraukums. Tagad galvenais – parādīt labāko no visa, ko varu. Jo, kā jau teicu, es boksā vairs nepārstāvu sevi vien, tagad es esmu Latvijas pārstāvis. Manu cīņu redz miljoni.

Ko dod publika?
Enerģiju, spēku, iedvesmu. To, kas palīdz uzvarēt.

PILNU INTERVIJU AR MAIRI BRIEDI LASI JAUNĀKAJĀ ŽURNĀLA “MĀJAS VIESIS” NUMURĀ VAI E-IZDEVUMĀ!

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+