×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
30. maijs, 2014
Drukāt

Mākslas akadēmijā atklās Dizaina diplomandu dienas

DOMATS_DARITS_horiz (1)

5. jūnijā plkst. 17.00 Latvijas Mākslas akadēmijā (LMA) tiks atklātas ikgadējās Dizaina diplomandu dienas, kas rīkotas Eiropas Kultūras galvaspilsētas “Rīga 2014” projekta “Vai Rīga jau gatava?” ietvaros, informā LMA pārstāve Egita Kurpniece.

Šogad diplomandu dienas ieguvušas nosaukumu “Domāts. Darīts”, kuru mērķis ir izstāstīt dizaina domāšanas procesu, kas balstīts uz jaunrades un iedvesmas meklējumiem, izpēti un eksperimentiem.

“Domāts. Darīts” programmā šogad liela notikumu daudzveidība: diplomandu darbu izstāde, Modes mākslas apakšnozares studentu skate Sv. Pētera baznīcā, dizaina pop-up veikals, “Pieredzes diena” ar starptautiski atzītu dizaina profesionāļu lekcijām un Pecha Kucha prezentācijām, un citas aktivitātes.

Dizaina diplomandu dienas tiek organizētas kopš 2007. gada, un tās rīko Latvijas Mākslas akadēmijas Dizaina nodaļa, kas dibināta 1962. gadā. Dizaina nodaļā ir četras apakšnozares: Funkcionālais dizains, Vides māksla, Metāla dizains un Modes māksla, un kopumā šajā nodaļā studē 214 studenti bakalaura un maģistra programmās. Dizaina diplomandu dienu organizēšanas ilggadējais partneris ir Banku augstskolas maģistra programma “Uzņēmumu vadīšana radošajās industrijās”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+