×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.5°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
9. septembris, 2016
Drukāt

Markus Riva izdod klipu dziesmai “Laika upe”

Foto - youtube.comFoto - youtube.com

Latviešu mūziķis Markus Riva izdevis mūzikas video savai jaunākajai dziesmai latviešu valodā ar nosaukumu “Laika Upe”. Video prezentācija notika šorīt, 9.septembrī, Latvijas Televīzijas raidījuma “Rīta Panorāma” ietvaros.

Dziesma ir jaunākais mākslinieka skaņdarbs latviešu valodā, kuras autori ir ukraiņu komponists Ruslans Kvinta, Iveta Feldmane un Markus Riva. Dziesma jau vairākus mēnešus atrodas Latvijas Radio 2 dziesmu aptaujas “Muzikālā banka” līderpozīcijās. “Liels prieks, ka dziesma ir aizplūdusi pie daudz klausītājiem, jo kad pirmo reizi dzirdēju dziesmas skici, sapratu, ka šī noteikti ir tā dziesma, kura skanēs arī latviešu valodā. Pēc dziesmas veiksmīgā starta nolēmu, ka jāveido arī vizuālā versija”, stāsta Markus.

Klipa galveno sieviešu tēlu atveido viena no zināmākajām latviešu modelēm – Alise Znaroka. “Es Marku pazīstu jau daudzus gadus, tāpēc piekritu filmēties bez lielas domāšanas; tas palīdzēja mums abiem viegli komunicēt arī kameras priekšā, ne tikai dzīvē”, filmēšanas procesu komentē Alise.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+