×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.4°C
Milija, Maiga
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
26. oktobris, 2015
Drukāt

Mārupē netīrībā un badā turētie 33 Jorkšīras terjeri tiks pārdoti izsolē; 8 neizdzīvoja (1)

Foto: kadrs no videoFoto: kadrs no video

Jorkšīras terjeri, kurus Pārtikas un veterinārais dienests (PVD) oktobra vidū izņēma no kādas privātmājas Mārupē, ir nodoti Nodrošinājuma valsts aģentūrai, kas organizēs suņu izsoli, aģentūra BNS uzzināja PVD.

PVD, veicot pārbaudi kādā privātmājā Mārupē, konstatēja, ka tur lielā šaurībā, nehigiēniskos apstākļos tiek turēti Jorkšīras terjeri. Vairākiem no tiem nepienācīgās aprūpes dēļ bija acīmredzamas veselības problēmas. Tā kā dzīvnieku īpašnieks par dzīvniekiem nespēja rūpēties, PVD izņēma 41 Jorkšīras terjeru un nogādāja dzīvnieku patversmei “Mežavairogi”.

Kritiskā veselības stāvokļa dēļ viens no izņemtajiem dzīvniekiem jau miris, bet septiņus veterinārārstam nācās iemidzināt.

Nodrošinājuma valsts aģentūrai pirmdien nodoti realizācijai 33 Jorkšīras terjeri, no kuriem 15 glabāšanā nodoti Juglas dzīvnieku patversmē, desmit – LLU Veterinārmedicīnas fakultātes Klīniskā institūta mazo dzīvnieku patversmē un astoņi palikuši dzīvnieku patversmē “Mežavairogi”.

Nodrošinājuma valsts aģentūra pieaicinās ekspertu, kurš novērtēs dzīvniekus un pēc tam organizēs to izsoli. Pirmtiesības iegādāties dzīvniekus būs patversmēm, kurās tie izmitināti.

Danutas Priedes attēls no vietnes "Facebook" par to, kā izskatījās nelegālajā šķirnes audzētavā Mārupē.Danutas Priedes attēls no vietnes "Facebook" par to, kā izskatījās nelegālajā šķirnes audzētavā Mārupē.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

 1. AIZDEVUMA AIZDEVUMU PLC Atbildēt

  Uzmanību !!

  Tas ir Aso ietaupījums un aizdevumu kreditēšanas uzņēmums. ja jums ir nepieciešams kredīts, lai personīgo biznesu, vai jums ir nepieciešams kredīts, lai nodzēstu visu savu rēķinu, lūdzu sazinieties ar mūsu mūsu šeit e-pastu:finance_institute2015@outlook.com lai iegūtu vairāk informācijas. Jūsu informācijai, mūsu uzņēmums izsniedz aizdevumu 5% procentu likmi, ja Jums ir interese laipni nokļūt atpakaļ pie mums nekavējoties, lai saņemtu darīts ar savu kredīta pārvedums apstiprinājuma dokuments ok.

  Sazināties e-pasts: (finance_institute2015@outlook.com)

  Nevilcinieties piemērot.

  Uzmanību !!

Draugiem Facebook Twitter Google+