×
Mobilā versija
Brīdinājums +19°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
21. novembris, 2014
Drukāt

“Maxima” mainās, bet ne viss ir tik rožaini, kā stāsta uzņēmumā (2)

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

Zolitūdes traģēdija bija ļoti sāpīga mācība uzņēmumam “Maxima”. Veikali zaudēja klientus, mēnesi pēc notikuma konstatēja, ka par piektdaļu sarucis kompānijas apgrozījums. Uzņēmums nolēma mainīt attīstības stratēģiju. Tika izveidota speciāla pārmaiņu komanda no departamenta vadītājiem un citiem priekšniekiem, kuri strādā trijos virzienos: palīdzība cietušajiem un viņu tuviniekiem; darbinieku darba apstākļu uzlabošana; drošības uzlabošana.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Un vēl mazs ieskatstajā, kā tiek vadīta un organizēta mazumtirdzniecība Izraēlā:”Министерствo финансов Израиля обратилось к руководству торговых сетей с просьбой предоставить информацию относительно их доходов от продажи продуктов питания, цены на которые находятся под контролем государства.” Tur dara tā, kā vajag valstij un tautai, šeit, kā diktē žīdu tirdzniecības tīkli. Nu, kur vēl lielāku stulbumu, kā pie mums?

  2. Tas ir galējs cinisms, kas tagad tiek demonstrēts ceļot tieši iepretī traģēdijas vietai tādu pašu lielveikalu, kā sabrukušais. Lielveikalu tīklu degradējošo lomu ekonomikā ir spiesti atzīt paši to izgudrotāji:” Комиссия министерства финансов Израиля рекомендовала ограничить число супермаркетов и магазинов, относящихся к ведущим торговым сетям, в черте крупных городов страны.”
    Bet Latvijā valdībai ir vienalga, ka tiek monopolizēta mazumtirdzniecība, vienalga pat tas, ka šie lielveikalu tīkli nepieder vietējiem, bet gan ārzemniekiem, kas nozīmē, ka visa milzīgā, supervieglā un valstij nekādu labumu nenesošā peļņa aizies no Latvijas. Kārtējā lielveikala vietā bija jāuzceļ labs tirgus, pēc kā ir tā noilgojušies iedzīvotāji.

Draugiem Facebook Twitter Google+