×
Mobilā versija
Brīdinājums +10°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
13. decembris, 2013
Drukāt

“McDonald’s” slēdz restorānu Daugavpilī (5)

Foto: LETA/AFPFoto: LETA/AFP

No sestdienas, 14.decembra, Daugavpilī tiek slēgts vienas no lielākajām restorānu ķēdēm Latvijā “McDonald’s” restorāns, informēja Daugavpils pilsētas domes Sabiedrisko attiecību nodaļā.

Kā paskaidrojusi restorānu ķēdes vadība, šāds lēmums pieņemts, jo divu gadu laikā kopš restorāna atvēršanas Daugavpilī nav sasniegta plānotā investīciju atdeve.

Restorānu ķēdes vadība paziņojusi, ka, rūpējoties par Daugavpils “McDonald’s” restorāna darbiniekiem, ir sagatavojusi viņiem piedāvājumu, kas būtiski pārsniedz Darba likumā noteikto.

“Darbinieki ir viena no galvenajām “McDonald’s” vērtībām, tāpēc ar lielāko rūpību esam domājuši par iespējām, kā mazināt restorāna slēgšanas ietekmi uz darbiniekiem. Pirmkārt, visiem darbiniekiem piedāvāsim līdzvērtīgu darbu un atalgojumu kādā no “McDonald’s” restorāniem Rīgā. Tiem darbiniekiem, kuri dažādu apsvērumu dēļ nevarēs pieņemt mūsu darba piedāvājumu, nodrošināsim kompensāciju četru līdz sešu algu apmērā un praktiskas apmācības sadarbībā ar Nodarbinātības valsts aģentūras Daugavpils filiāli,” saka “McDonald’s” rīkotājdirektors Baltijas valstīs Tomašs Navrockis.

“McDonald’s” rīkotājdirektors izteica arī atzinību par paveikto darbu visiem restorāna darbiniekiem Daugavpilī, kā arī pateicas Daugavpils pilsētas pašvaldībai par viesmīlību un sniegto atbalstu uzņēmējdarbībai pilsētā.

Tiekoties ar restorāna vadību, kas informēja viņu par pieņemto lēmumu, Daugavpils pilsētas domes priekšsēdētājs Jānis Lāčplēsis (Latgales partija) pauda nožēlu par restorāna slēgšanu.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. Daugavpilī iedzīvotāji ēd pelmeņus, belašus un čeburekus — pa laikam uzkož arī kādu voblu ar spirčiku.

    • nevajag būt tik sliktās domās par Daugavpili. To ka tur dzīvo ļoti daudz Krievu kuri ēd tikai pelmeņus nenozīmē ka tur nedzīvo Latvieši kuri ir tādi paši kas dzīvo Vidzemē Kurzemē un Zemgalē…

  2. Vinus visus vaidzeetu klapeet ciet! nemot veeraa no kurienes naak produkti un to kvalitaati!!

  3. Restorānu, kurā ēd ar rokām! ……:)) Sūrais zaudējums!

  4. Urāa, Macdonaldscīņu latgale ir zaudējis! 8) Nākamais izaicinājums ir Hesburgers Rēzeknē! 8D

Draugiem Facebook Twitter Google+