×
Mobilā versija
Brīdinājums +19°C
Vilis, Vilhelms
Svētdiena, 27. maijs, 2018
12. jūlijs, 2015
Drukāt

Mednieku salidojums “Minhauzens” šogad notiks Staļģenē

Foto no mednieku kluba "Drusti"Foto no mednieku kluba "Drusti"

"Minhauzens 2014".

No 31.jūlija līdz 2.augustam Jelgavas novada Jaunsvirlaukas pagasta Staļģenē noritēs ceļojošais mednieku festivāls “Minhauzens 2015”, aģentūru LETA informēja Jelgavas novada pašvaldības
Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Dace Kaņepone.

Viņa skaidroja, ka šis festivāls Latvijas Mednieku asociācijai (LATMA) ir jau tradicionāls, bet Jelgavas novadā kā uzņemošai pusei tas būs pirmoreiz. Festivāls mednieku salidojuma veidā notiek jau 16 gadus un ikreiz citā Latvijas pusē, bet šogad organizatori izvēlējušies Zemgali un Staļģeni.

Pasākuma organizatori uzsvēruši, ka mednieku festivāls vieno visus Latvijas medniekus, viņu sievas, bērnus un draugus kopējā pasākumā, lai godinātu medību tradīcijas un labi pavadītu nedēļas nogali ne tikai interesantā, bet arī sportiskā garā. Festivāla gaitā, kā ierasts, gaidāma ne tikai sportošana un sacensības, bet arī izklaides programma līdzjutējiem un dalībniekiem. Visas dienas garumā svētku dalībniekiem būs iespēja apmeklēt svētku tirdziņu, jaunākā paaudze varēs priecāties iespaidīgā piepūšamo atrakciju pilsētiņā un baudīt citus organizatoru sarūpētus pārsteigumus.

Šogad pirmoreiz pasākums norisināsies trīs dienas. Programma ir piesātināta, piemēram, 2.augustā būs iespēja piedalīties baurošanas konkursā, vērot jaunsargu paraugdemonstrējumus, suņu sacensības, kā arī apmeklēt svētku tirdziņu.

Tāpat divu dienu garumā pasākuma apmeklētājus priecēs koncerti – šlāgermūzikas cienītājus uz lielās skatuves piektdienā, 31.jūlijā, izkustinās grupa “Apvedceļš”, bet sestdienas, 1.augusta, vakarā uzstāsies grupa “Klaidonis”. Līdztekus zaļumballei uz netālu esošās lielās skatuves norisināsies koncerti grupām “Tranzīts” un “A-Eiropa”, vēlāk – “Musiqq” un “Transleiteris”.

Starplaikos par izklaidi rūpēsies Latvijā pazīstami dīdžeji. Plašu bāra un izklaižu programmu varēs atrast “Cirka teltī”, kur dejot un dziedāt gribētāji varēs līksmot līdz pirmajiem gaiļiem, turklāt uz lielo cirka telti aicināti ne tikai mednieku kolektīvi, bet arī ballēties gribētāji no apkārtējiem ciemiem un pilsētām.

Ieejas maksa vakara programmai “Cirka teltī” būs pieci eiro par katru vakaru.

Gaidāmais pasākums aptver aptuveni 4000 cilvēku, līdz ar to konkrētajam pagastam tas nozīmē dzīvu pilsētiņu trīs dienas, pauda Kaņepone.

“Kad vasara iegājusi otrajā pusē, Latvijas mednieku prāti kļūst pavisam nemierīgi. Jādomā par diviem gaidāmiem gada svarīgajiem notikumiem mednieku dzīvē, proti, gadskārtējo mednieku festivālu “Minhauzens” un pīļu medību sezonas atklāšanu,” tā vēstīts Latvijas Mednieku asociācijas mājaslapā.

Pievienot komentāru

Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +19
Alūksne +16.4
Daugavpils +20.4
Saldus +20
Liepāja +21.2
Jelgava +19
Ventspils +20.9
Limbaži +21
Madona +21
Rēzekne +23
+16
+11
+8
Draugiem Facebook Twitter Google+