×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.0°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
15. jūnijs, 2017
Drukāt

Flirtē, lūdzu, mīļais, ar citām! “Precētie pret brīvajiem” – sterotipu varā (1)

1. Flirtē, lūdzu, mīļais, ar citām!

1no4
Ekrānuzņēmums no TV3Ekrānuzņēmums no TV3

Šovu, kas radīts 2015. gadā Grieķijā dibinātā TV un tiešsaistes mediju formātu uzņēmumā “Pangolin Entertainment”, trešo reizi skatāmies arī Latvijā.

Daudzi jau to redzējuši, bet jāatgādina, ka “Precētie pret brīvajiem” Latvijā piedalās trīs dalībnieki: divi precēti, viens brīvs, savukārt citam brīvam dalībniekam jāatšifrē, kurš ir brīvais, lai iegūtu balvu.

Oriģinālā šovs paredzēts trīs precētiem un vienam neprecētam vīrietim, kuru statuss jāuzmin neprecētai sievietei. To reklamē kā vienīgo šovu, kurā sieva mudina vīru flirtēt ar citām sievietēm.

Arī Latvijā sākotnēji brīvo vīrieti meklēja sievietes. Šajā pavasarī un vasaras sākumā brīvie puiši cenšas atrast neprecēto sievieti starp trim kandidātēm, no kurām divas ir precētas. Reklāmas teksts nu apvērsts otrādi: šovs, kurā vīrs mudina sievu flirtēt ar citu vīrieti.

Formāts pieejams arī Kanādas, Beļģijas, Horvātijas un Polijas skatītājiem. Tā oriģinālais nosaukums ir “The Married Game”. Spēle, kurā ir uzvarētāji un zaudētāji, daudz izlikšanās, lomu maiņa, šķiet, precīzāk pasaka, kāpēc tapis šovs.

  1. Flirtē, lūdzu, mīļais, ar citām!
  2. Nauda stiprinās mūsu attiecības?
  3. Piekrituši spīdzināšanai?
  4. Dubultās dzīves izspēle

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+