×
Mobilā versija
Brīdinājums +21°C
Meldra, Meldris, Melisa
Piektdiena, 20. jūlijs, 2018
1. aprīlis, 2017
Drukāt

Merkele aicina bēgļus dzīvot Vācijas laukos (5)

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Vācijas kanclere Angela Merkele sestdien paziņoja, ka bēgļiem, kas vēlas veidot dzīvi Vācijā, ir jābūt gataviem dzīvot mazāk apdzīvotās vietās nekā pilsētas un jāizrāda lielāka ziņkārība par vācu kultūru.

“Mēs sagaidām, ka tie, kas šeit ieradušies, ievēros mūsu likumus, ka viņi būs nedaudz ziņkārīgi par mūsu dzīvēm,” iknedēļas radioraidījumā pavēstīja Merkele.

Vācija kopš 2015.gada uzņēmusi vairāk nekā miljonu bēgļu un imigrantu, kuri jāintegrē valstī. Merkele atzina, ka daudzi imigranti dod priekšroku dzīvošanai lielās pilsētās, taču mājvietas atrašana tajās bieži vien var izrādīties problemātiska.

“Tāpēc es iesaku viņiem palikt lauku apvidos, (..) kuri no pirmā skata varbūt var šķist nedaudz nepievilcīgi,” sacīja Merkele. “Jo bieži vien šajā vietās cilvēki var labāk pieskatīt bēgļu intereses un integrēt viņus.”

Pēc Merkeles teiktā, iebraucējiem jāpieņem “vērtības, uz kurām pastāv šī valsts: iecietība, atvērtība, reliģiskā brīvība, izpausmes brīvība.”

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. Ach du dumme Titte, Angela !

  2. Vai aiz si absurdi kriminala priekslikuma slepjas Vacijas lauku iedzivotaju iznicinasana ? Vai si Mutti Theresa nav visas Eiropas Valstu un tautu iznicinataja ?

  3. redzēt,kā tie akurātie vācieši atļaus piecūkot pavisam citu paradumu darboņiem savus sakoptos laukus.Jāmēģina tik iedomāties,kāda tā Vācija izskatīsies pēc pāris mēnešiem ” bēgļu” saimniekošanas.

  4. Cik naivi? Tur jau laukos būs jāstrādā…

Draugiem Facebook Twitter Google+