eurosport.ru

Mesi nodrošina “Barcelona” uzvaru Maskavā 0

UEFA Čempionu līgas grupu turnīra piektās kārtas spēlē “Barcelona” otrdien viesojās pie Maskavas “Spartak”. Viesi uzvarēja ar 3:0.

Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 1
Neizmet, turpini izmantot – 10 praktiski pielietojumi ikdienā tavam vecajam viedtālrunim 7
Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija 178

Spānijas kluba labā 16. minūtē pirmos vārtus guva Daniels Alvešs. Vēl līdz puslaika beigām divas reizes izcēlās Lionels Mesi, panākot trīs vārtus pārsvaru. Argentīnas futbolists kalendārajā gadā guvis 80 vārtus! Otrajā puslaikā rezultāts vairs nemainījās.

“Barcelona” ar piecās spēlēs iegūtiem 12 punkiem ir G grupas līdere un nodrošinājusi iekļūšanu astotdaļfinālā, savukārt, “Spartak” ir ceturtie bez izredzēm izkļūt no grupas.