Horoskopi un mistika
Ezoterika

Mīlestības skaitļi. Numerologa skatījums uz tavām attiecībām!1

Foto – Pexels

Lai noskaidrotu, kādu nākotni tavām attiecībām paredz numeroloģija, jāzina precīzs iepazīšanās datums. Piemēram, iepazīšanās diena ir 07.11.2009. Tev nepieciešams visus ciparus saskaitīt kopā, un tas jādara tik ilgi, kamēr neizveidosies skaitlis no 1 līdz 9.

Šajā gadījumā formula ir šāda: 0+7+1+1+2+0+0+9=20. 2+0=2. Mīlestības skaitlis mūsu piemērā ir 2.

Mīlestības skaitļu atšifrējums

Viens. Attiecības ir harmoniskas, noturīgas un saprotamas abām pusēm. Tomēr mīlestībai var nebūt pārāk ilgs mūžs, un reizēm attiecības var kļūt arī garlaicīgas.

Divi. Mīlestības skaitlis 2 ir tiem cilvēkiem, kuri attiecībās, visticamāk, mēģinās “segu vilkt uz savu pusi”, tātad būt līderi. Šādās attiecībās būs daudz egoisma, tāpēc var nebūt ilgstošas. Lai paildzinātu attiecības, pāris nedrīkst neko slēpt viens no otra.

Trīs. Neviennozīmīgas attiecības. Visticamāk, jūs kaut ko slēpsiet viens no otra. Ar šo skaitli nav ko cerēt uz godīgumu. Godīgums būs jūsu kopējais mērķis, pēc kā tieksieties visas dzīves garumā.

Četri. Dažādība un kaisle šajās attiecībās tev ir garantētas, bet harmonija tiks iztraucēta. Ar laiku tāda mīlestība pārvēršas karā. Pārmaiņas jūsu pārī var notikt jebkurā emocionālajā līmenī.

Pieci. Jūsu mīlestībā var būt daudz greizsirdības, turklāt ne vienmēr atklāti izrādīta. Ar katru attiecību mēnesi un gadu tu aizvien vairāk noslēgsies sevī, kļūsi arvien noslēgtāka. Šo problēmu var atrisināt, bet labāk to neatlikt.

Seši. Jūsu attiecības ir partnerattiecības. Jūs abi protat atrast kopīgu valodu, atrisināt strīdus, bet jums ir maz kaislības. Visticamāk, kopā jūs nodzīvosiet ilgu laiku, bet būs jāmeklē veidi, kā padarīt mīlestību spilgtāku.

Septiņi. Par tādu pāri parasti saka daudz ko labu. Jūs lieliski izskatieties kopā, jums ir lieliska mīlas saderība. Vienīgais, šajā laulībā vai attiecībās nedrīkst pieļaut neuzticību.

Saistītie raksti

Astoņi. Jūsu savienība ir vērtējama kā laba. Jums ir radniecīgas dvēseles un daudz kopīga. Šī ir viena no labākajām divu cilvēku savienībām pēc daudzu numerologu domām. Vienīgais trūkums – jums var būt nopietnas problēmas, kuras iespējams atrisināt, tikai piesaistot trešo personu.

Deviņi. Skaitlis 9 ir zīme tam, ka jūsu attiecības var ilgi attīstīties un tikpat ilgstošā ceļā izbeigties. Šo attiecību ilgums var būt neiedomājami garš, bet pašu attiecību kvalitāte šādās attiecībās cieš.

Avots: “Mirror-Venus”

LA.lv