Mobilā versija
Brīdinājums +3.0°C
Beāte, Beatrise
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
16. oktobris, 2015
Drukāt

Ministre: no nākamā gada elektrības cena mājsaimniecībām saruks par 6-8% (6)

elektriba2

No nākamā gada elektrības cena Latvijā mājsaimniecībām saruks par 6-8%, piektdien intervijā LNT raidījumam “900 sekundes” teica ekonomikas ministre Dana Reizniece-Ozola.

“Man ir labas ziņas elektroenerģijas jomā. Jau gadu darbojas atvērts tirgus un šobrīd pirmo reizi Latvijas vēsturē patērētāji redzēs elektrības cenas kritumu. “Latvenergo” drīz saviem klientiem izsūtīs piedāvājumus, kur nākamajā gadā elektrības cena 6-8% zemāka nekā šogad,” teica Reizniece-Ozola.

Viņa atzīmēja, ka cenu samazinājumu ietekmē arī tas, ka ir izbūvēts jaunais Zviedrijas – Lietuvas elektrības savienojums, tāpat paplašināts Latvijas – Igaunijas savienojums.

“Latvenergo” ir Latvijas valstij piederošs energoapgādes komersants, kas nodarbojas ar elektroenerģijas un siltumenerģijas ražošanu un tirdzniecību, kā arī sniedz telekomunikāciju un informācijas tehnoloģiju pakalpojumus.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. Paldies-ta ir laba zina

  2. Tiem kas saslēguši līgumus ar konstantu elektrības cenu uz 2 gasdiem, tas laikam gan neko daudz nelīdzēs?

  3. Pat vista vispirms izdēj olu un tad tikai kladzina. Ar mūsu ministriem un citiem valstsvīriem ir otrādi. Tā kladzināšana ir tik varena, ka “olu izdēt” visbiežāk aizmirstās. ( Atcerieties vien, ko “vienotība” solīja pirms vēlēšanām! Un kas no tā visa ir piepildījies?)

  4. Pakalpojums jāatdala no elektrības cenas Atbildēt

    Bet tiem, kuri elektrības pieslēgumu izmanto maz – palielināsies. Par saņemtajiem pakalpojumiem pašiem vien jāmaksā, nevis maksājumus uzkraut uz citu maksātāju pleciem.

Kam tas ir izdevīgi? Lasi visu rakstu: Izīrētāji būs spiesti maksāt nodokļus (8)Ekonomikas ministrija grib panākt līgumu reģistrāciju zemesgrāmatā, namīpašnieki – Valsts ieņēmumu dienestā.
Pasaulē
Aptauja: Latvijā vairāk nekā 60% strādājošo nav apmierināti ar atalgojumu (1)Saskaņā ar vadošā interneta personāla atlases uzņēmuma CV-Online veikto aptauju Baltijas valstīs par atalgojuma atbilstību ieguldītajam darbam, Latvijā ir salīdzinoši visaugstākais darbinieku skaits, kas uzskata, ka saņem adekvātu atalgojumu pret ieguldīto darbu – 39% Latvijā, vairāk nekā 34% Igaunijā un mazliet virs 19% Lietuvā.
Draugiem Facebook Twitter Google+