Mobilā versija
Brīdinājums +1.2°C
Ārija, Rigonda, Adrija, Adrians, Adriāna
Trešdiena, 22. februāris, 2017
16. oktobris, 2015
Drukāt

Ministre: no nākamā gada elektrības cena mājsaimniecībām saruks par 6-8% (6)

Foto no arhīvaFoto no arhīva

No nākamā gada elektrības cena Latvijā mājsaimniecībām saruks par 6-8%, piektdien intervijā LNT raidījumam “900 sekundes” teica ekonomikas ministre Dana Reizniece-Ozola.

“Man ir labas ziņas elektroenerģijas jomā. Jau gadu darbojas atvērts tirgus un šobrīd pirmo reizi Latvijas vēsturē patērētāji redzēs elektrības cenas kritumu. “Latvenergo” drīz saviem klientiem izsūtīs piedāvājumus, kur nākamajā gadā elektrības cena 6-8% zemāka nekā šogad,” teica Reizniece-Ozola.

Viņa atzīmēja, ka cenu samazinājumu ietekmē arī tas, ka ir izbūvēts jaunais Zviedrijas – Lietuvas elektrības savienojums, tāpat paplašināts Latvijas – Igaunijas savienojums.

“Latvenergo” ir Latvijas valstij piederošs energoapgādes komersants, kas nodarbojas ar elektroenerģijas un siltumenerģijas ražošanu un tirdzniecību, kā arī sniedz telekomunikāciju un informācijas tehnoloģiju pakalpojumus.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. Paldies-ta ir laba zina

  2. Tiem kas saslēguši līgumus ar konstantu elektrības cenu uz 2 gasdiem, tas laikam gan neko daudz nelīdzēs?

  3. Pat vista vispirms izdēj olu un tad tikai kladzina. Ar mūsu ministriem un citiem valstsvīriem ir otrādi. Tā kladzināšana ir tik varena, ka “olu izdēt” visbiežāk aizmirstās. ( Atcerieties vien, ko “vienotība” solīja pirms vēlēšanām! Un kas no tā visa ir piepildījies?)

  4. Pakalpojums jāatdala no elektrības cenas Atbildēt

    Bet tiem, kuri elektrības pieslēgumu izmanto maz – palielināsies. Par saņemtajiem pakalpojumiem pašiem vien jāmaksā, nevis maksājumus uzkraut uz citu maksātāju pleciem.

Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Cenas noteic turīgākie: Zemgalē un Latgalē zeme dārgāka (1)Lauksaimniecībā izmantojamai zemei cenas noteic turīgākie zemnieki
Pasaulē
Pieaug saražotā siera un biezpiena apjoms; mocarellai - uzvaras gājiensSaskaņā ar provizoriskajām aplēsēm, pērn Latvijā saražotas 41 500 tonnas siera un biezpiena, kas ir 7,5% pieaugums salīdzinājumā ar 38 600 tonnām
Draugiem Facebook Twitter Google+