×
Mobilā versija
Brīdinājums +27.9°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
4. jūnijs, 2015
Drukāt

“Mocarta mūzikas pērles” atskaņos Šļubovska, Šēfers un Ostrovskis

Aigas Rēdmanes fotoAigas Rēdmanes foto

Rīgas festivāla koncertā “Mocarta mūzikas pērles”, kas notiks 16. jūnijā Mazajā ģildē, dzirdēsim neatklātās Volfganga Amadeja Mocarta mūzikas pērles, kā arī varēsim baudīt skaisto Franča Šūberta darbu “Ganiņš uz klints” un Džakomo Meijerbēra “Ganu dziesmu” soprāna Ingas Šļubovskas, klarnetista Egīla Šēfera un pianista Toma Ostrovska atskaņojumā, portālam LA.lv pastāstīja “Latvijas Koncertu” sabiedrisko attiecību speciāliste Rinta Bružēvica.

Koncerta pirmajā daļā skanēs Volfganga Amadeja Mocarta agrīnie, Prāgas posmā tapušie darbi – ārijas ar sakrālu tekstu. Savukārt otrajā daļā baudīsim vienu no skaistākajiem Franča Šūberta darbiem soprānam, klarnetei un klavierēm “Ganiņš uz klints” ar Vilhelma Millera vārdiem. šim pašam sastāvam komponēta arī Džakomo Meijerbēra “Ganu dziesma”, kuru tāpat atskaņos koncertā, un Roberta Šūmaņa dziesmas un romances.

Skaņdarbus papildinās Egīla Šēfera komentāri par repertuāru. “Nu, nevaru nepastāstīt! Citādi – uznāku uz skatuves, un tad ir tas jocīgais mirklis, kad visi uz tevi skatās. Nu, ko – tad tikai spēlēsi? Manuprāt, klusēšanas ledus ir jāsalauž. Tad ir cita spēlēšana,” uzskata Egīls

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+