×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Rudīte, Everts
Trešdiena, 22. augusts, 2018
17. jūlijs, 2018
Drukāt

Motīvus skaidroja ar sajūsmu: francūzis Rīgā neizsprūk no soda (3)

Foto: RPPFoto: RPP

Rīgā kāds francūzis, sajūsminoties par dzimtenes uzvaru Pasaules kausā futbolā, ielēcis pilsētas kanālā, par ko saņēmis naudas sodu.

15. jūlijā neilgi pirms pulksten 21 Rīgas pašvaldības policistu uzmanību piesaistīja kāds vīrietis, kurš pēkšņi ielēca pilsētas kanālā. Nedaudz vēlāk kārtības sargi jauno vīrieti apturēja un lūdza izskaidrot savas rīcības motīvus.

Vīrietis sajūsmā policistiem paskaidroja, ka ir Francijas pilsonis. Pārkāpēja dzimtene notikuma dienā bija uzvarējusi Pasaules kausā futbolā, tāpēc aiz priekiem viņš ielēcis pilsētas kanālā. Vīrietis skaidroja, ka neesot zinājis par aizliegumu lēkt Rīgas ūdenstilpnēs no tiltiem, toties atklāja, ka ir informēts par aizliegumu rāpties Brīvības piemineklī.

Pārkāpējam sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols un piemērots 40 eiro naudas sods.

Rīgas pašvaldības policija atgādina, ka Rīgas administratīvajā teritorijā ir aizliegts lēkt ūdenstilpēs no infrastruktūras objektiem (hidrotehniskām būvēm, tiltiem, piestātnēm u.tml.) ārpus lēkšanai ūdenī speciāli iekārtotām vietām.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. tada lieta, ka vienkarshi aizradijumi un bridinajumi un ,ja atkarto, tad soda. Vai tiesham mes esam tik bagata valsts, lai policija shkiestu savu laiku par tadiem sikumiem?

  2. Čiekurs Egles dēls Atbildēt

    Kādu brīdi dzīvoju Londonā. Te policisti par lietām, kas neapdraud sabiedrisko drošību un pats sevi, vispār klāt nekasās. Latvijas jaunā starptautiskā identitāte: zeme, kur soda…

  3. Mazdrusciņ derdzīga rīcība no policijas puses. Nē nu likums jau ir un tas ir jāievēro, bet Neba nu džeks tīšām trollēja poličus kā to dara piemineklī kāpēji. Varēja uztaisīt lielāku parunāšanos un kādu publisko ackciju un palaist džeku vaļā ar vienkārši lielu fuj. Kaut gan francūzim 40 eur nav liels zaudējums.

Draugiem Facebook Twitter Google+