Mobilā versija
+6.8°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
30. janvāris, 2015
Drukāt

Motokrosa čempions Kaspars Stupelis izaicina “Apkārt Alaukstam” slēpotājus

Foto: LETAFoto: LETA

Divkārtējais pasaules čempions motokrosā ekipāžu klasē Kaspars Stupelis izaicina slēpojuma “Apkārt Alaukstam 2015” distanču slēpotājus, aicinot mēroties spēkiem Tautas maratona distancē, informē pasākuma rīkotāji.

Šobrīd motobraucējs ir treniņnometnē, bet noteikti ieradīsies savā dzimtajā Vecpiebalgā, lai cīnītos par godalgotām vietām. Pirms divām sezonām viņš bija godalgoto vidū, un šoreiz gatavs cīnīties par vēl augstākām vietām. Viņš neslēpj, ka viņa galvenais mērķis slēpošanā ir uzvarēt “Apkārt Alaukstam”.

Slēpojums “Apkārt Alaukstam” notiks nākamajā sestdienā, 7.februārī. Sagaidāms, ka pasākumā šogad piedalīsies liels dalībnieku skaits. Jau pieteikušies daudzi spēcīgi slēpotāji, arī Raivis Zīmelis, kurš savulaik spējis uzvarēt slēpojumā.

Arī šogad slēpojums būs starptautisks, jo dalību pieteikuši Polijas slēpotāji. Taču visvairāk būs Latvijas slēpotāju, kuri piesakās gan individuāli, gan kolektīvi, no uzņēmumiem, pašvaldībām, arī domu biedru grupas.

Slēpojumā paredzēts vairākas distances, lai katrs var izvēlēties savam varējumam un vecumam atbilstošāki: “Sportland” tautas maratons (22 km), “Burusports” veselības maratons (9km) un “Skrīveru saldumu” slēpojums bērniem.

Komandu vērtējuma ieskaitē “Sportland” Tautas maratona distancē drīkst pieteikt neierobežotu skaitu dalībnieku. Komandas rezultātu veido trīs labāko dalībnieku izcīnītā vieta slēpojuma kopvērtējumā.

Pasākuma organizatori atzīmē, ka slēpojumā var izpausties arī radoši, jo “Burusports” veselības maratonā īpaša žūrija noteikts atraktīvāko dalībniekus, interesantāko tērpu autorus, retro slēpju lietotājus.

Sacensību dienā pasākumā paredzēta gan slēpošanas inventāra tirdzniecība, gan arī slēpju noma ar iepriekšēju pieteikšanos.

Alauksts, slepošana, kalns

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (27)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+