Mobilā versija
+7.0°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
6. maijs, 2015
Drukāt

Muitas vadītājs: Latvijā narkotiku kontrabanda tiek atklāta katru otro dienu (1)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Latvijā narkotiku kontrabanda tiek atklāta katru otro dienu, intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam “Rīta panorāma” sacīja Muitas pārvaldes direktors Tālis Kravalis.

Tas gan neliecinot, ka Latvija varētu kļūt par narkotiku tranzīta lielvalsti. Citās valstīs pārvadāto narkotiku apjomi esot krietni lielāki.

Pārsvarā narkotikas tiek atklātas pasta sūtījumos un uz sauszemes robežas.

Lielākajā daļā gadījumu Latvija nav narkotiku kontrabandas galamērķis, bet tikai tranzītvalsts. Tiesa gan, daļa narkotiku paliek arī mūsu valstī, dažkārt narkotiku pārvedēji kā samaksu daļu kravas atstājot daļu Latvijā

Kā ziņots, vienā no Latvijas vēsturē lielākajiem narkotiku kontrabandas aizturēšanas gadījumiem šopavasar izņemti 1115 kilogrami hašiša aptuveni 8-12 miljonu eiro vērtībā.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. ................. Atbildēt

    tāpēc tie dzeltenās preses varoņi ir tik stulbi, visiem zobi vaļā, kā mērkaķiem

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+