Sports
Ziemas sports

Mūsējie otrdien. Ko izmakšķerēs Zvejnieks?0

FOTO: Romāns Kokšarovs/ F/64/Photo Agency

Phjončhanas olimpisko spēļu 11. dienā otrdien no Latvijas startē tikai šorttrekists Roberts Zvejnieks, cenšoties pārvarēt priekšsacīkstes 500 metru distancē.

Zvejnieks skries otrajā priekšskrējienā un starts tam paredzēts plkst.12.47 pēc Latvijas laika. Šo skrējienu būs iespējams vērot Latvijas Televīzijas (LTV) 7.kanālā.

Kopā ar Zvejnieku vienā priekšsacīkšu skrējienā būs arī itāļu veterāns Jurijs Konfortola, kurš gan iepriekšējās divās olimpiskajās spēlēs šajā distancē nav ticis augstāk par 21.vietu, kā arī Izraēlas pārstāvis Vladislavs Bikanovs un kanādietis Samuels Žirārs, kurš sestdien guva zeltu 1000 metru distancē.

Ceturtdaļfinālu sasniegs skrējiena divi ātrākie sportisti, bet izšķirošās cīņas par medaļām risināsies ceturtdien.

Kā vēstīts, iepriekš Phjončhanā Zvejnieks guva 15.vietu 1000 metru distancē, bet pēc tam sportists uzsvēra, ka viņam parocīgākais ir tieši īsākais skrējiens.

Divdesmit gadus vecais Zvejnieks sezonas sākumā Pasaules kausā rādīja augstvērtīgākos rezultātus no Latvijas sportistiem Pasaules kausa etapos, reizi izcīnot 12.vietu 500 metru distancē.

Tāpat Zvejnieks nedēļas nogalē nonāca uzmanības centrā, jo internetā cenšas pārdot telefonu, kādu saņem visi olimpieši.

Bez viņa olimpiskajās spēlēs Latviju šorttrekā pārstāvēja arī Roberto Puķītis, kurš guva 11.vietu gan 1000 metros, gan arī 1500 metros.

Saistītie raksti

Kopā otrdien Phjončhanā tiks sadalīti pieci medaļu komplekti. Jau naktī pēc Latvijas laika medaļas izvēles programmā dalīs deju pāri daiļslidošanā, kā arī frīstaila slēpošanā dāmas dalīs medaļas rampā. Savukārt vēlāk čempionus noskaidros arī biatlona jauktajā stafetē, šorttreka 3000 metru stafetē dāmām, kā arī ziemeļu divcīņas sacensībās no lielā tramplīna.

Kā vēstīts, pirmdien Latvija tika pie pirmās medaļas Phjončhanā, trešo vietu divnieku sacensībās izcīnot Oskara Melbārža un Jāņa Strengas ekipāžai.

LA.lv