×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.1°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
16. septembris, 2012
Drukāt

Nacionālā apvienība pašvaldību vēlēšanās startēs kopā ar citiem politiskajiem spēkiem

Foto-LETAFoto-LETA

Nacionālā apvienība “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un Brīvībai”/LNNK gaidāmajās pašvaldību vēlēšanās dažviet plāno startēt vieni, bet dažviet – kopā ar citiem politiskajiem spēkiem, aģentūrai LETA pastāstīja apvienības ģenerālsekretārs Gatis Sprūds.

15.septembrī un 16.septembrī apvienībai notiekot “iekšēji pasākumi”, kuros tiek spriests par gatavošanos pašvaldību vēlēšanām, kā arī analizētas gan savas, gan citu partiju iepriekšējo vēlēšanu aģitācijas kampaņas.

Par šajos pasākumos runāto un lemto Sprūds īpaši nevēlējās runāt, bet apliecināja, ka apvienība patlaban ļoti aktīvi strādā, gatavojoties vēlēšanām. Apvienība pirmsvēlēšanu aģitācijas kampaņā neiesaista PR aģentūras, bet visu dara pati, tādēļ darba esot daudz.

Vaicāts, kādas būs apvienības “lokomotīves” lielākajās pilsētās, Sprūds uzsvēra, ka tāda saraksta vēl neesot. Tuvojoties kampaņas sākumam, apvienības iekšienē notikšot “dabisks konkurss”, kurā priekšroka tiks dota apvienības nodaļu vadītājiem, ja vien tie būs bijuši aktīvi un atbildīs visiem priekšnosacījumiem, lai būtu sarakstu priekšgalā. “Šis process notiks dabīgi, jo mēs neejam caur politiskajiem pētījumiem, kurš ir populārāks,” sacīja Sprūds.

Runājot par Rīgu un pašvaldību vēlēšanām, Sprūds atzīmēja, ka arī par startu galvaspilsētā gala lēmuma nav. Pārrunas esot dažādas, bet nekādas vienošanās ar kādu politisko nav parakstītas. Sadarbība tiek pieļauta tikai tādā gadījumā, ja tās būs jēgpilna.

Partija plāno visus galvenos darbus pabeigt līdz nākamā gada 2.februārim, kad oficiāli sāksies priekšvēlēšanu aģitācijas periods, bet apvienības kongress tiek plānots nākamā gada sākumā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+