Mobilā versija
+0.3°C
Antons, Antis, Antonijs
Trešdiena, 18. janvāris, 2017
9. oktobris, 2015
Drukāt

Jēkabpils iedzīvotājiem nebūs jāmēro ceļš uz Rīgu

Foto - Andris GrīnbergsFoto - Andris Grīnbergs

Desmit metru attālumā no Jēkabpils slimnīcas galvenā korpusa tapusi pirmā moduļu tipa ārstniecības iestāde Latvijā.

Vakar līdzās Jēkabpils reģionālajai slimnīcai atklāja pirmo moduļu tipa ārstniecības iestādi Latvijā.

No Tukumā ražotajām konstrukcijām samontētajā ēkā durvis vēris Magnētiskās rezonanses centrs, kurā uzstādīta “Siemens Essenza” iekārta. “Tagad iedzīvotājiem ne vien no Jēkabpils, bet arī plaša apkārtējā reģiona vairs nenāksies mērot ceļu uz Rīgu, jo augstākās klases magnētiskās rezonanses izmeklējumi ir pieejami uz vietas vai daudz tuvāk dzīvesvietai,” sacīja Jēkabpils reģionālās slimnīcas valdes priekšsēdētājs Ivars Zvīdris. “Centra pakalpojumus varēs izmantot arī mūsu slimnīcas pacienti, ceru, ka Nacionālais veselības dienests neskoposies ar kvotām valsts apmaksātā pakalpojuma sniegšanai.” Jēkabpils pilsētas domes priekšsēdētājs Leonīds Salcevičs pauda gandarījumu, ka Jēkabpils ir pirmā pilsēta Latvijā, kas īstenojusi šāda veida projektu, papildinot slimnīcas diagnostisko izmeklējumu klāstu. Pirmā moduļu tipa ārstniecības ie­stāde ir SIA “Vizuālā diagnostika” un SIA “Forta Medical” kopīgais projekts.

Pievienot komentāru

Tūrists pēc atpūtas Vecrīgā vairs nespēj atrast ceļu līdz viesnīcai (1)Likumsargi šorīt līdz viesnīcai nogādājuši apmaldījušos tūristu, informēja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).
Kaimiņu sadusmo kliba jaunieša skaļā pārvietošanās pa dzīvokliKaimiņu sadusmo kliba jaunieša skaļā pārvietošanās pa dzīvokli un viņš izsauc likumsargus, informēja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).
Draugiem Facebook Twitter Google+