Mobilā versija
+3.9°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
9. oktobris, 2015
Drukāt

Jēkabpils iedzīvotājiem nebūs jāmēro ceļš uz Rīgu

Foto - Andris GrīnbergsFoto - Andris Grīnbergs

Desmit metru attālumā no Jēkabpils slimnīcas galvenā korpusa tapusi pirmā moduļu tipa ārstniecības iestāde Latvijā.

Vakar līdzās Jēkabpils reģionālajai slimnīcai atklāja pirmo moduļu tipa ārstniecības iestādi Latvijā.

No Tukumā ražotajām konstrukcijām samontētajā ēkā durvis vēris Magnētiskās rezonanses centrs, kurā uzstādīta “Siemens Essenza” iekārta. “Tagad iedzīvotājiem ne vien no Jēkabpils, bet arī plaša apkārtējā reģiona vairs nenāksies mērot ceļu uz Rīgu, jo augstākās klases magnētiskās rezonanses izmeklējumi ir pieejami uz vietas vai daudz tuvāk dzīvesvietai,” sacīja Jēkabpils reģionālās slimnīcas valdes priekšsēdētājs Ivars Zvīdris. “Centra pakalpojumus varēs izmantot arī mūsu slimnīcas pacienti, ceru, ka Nacionālais veselības dienests neskoposies ar kvotām valsts apmaksātā pakalpojuma sniegšanai.” Jēkabpils pilsētas domes priekšsēdētājs Leonīds Salcevičs pauda gandarījumu, ka Jēkabpils ir pirmā pilsēta Latvijā, kas īstenojusi šāda veida projektu, papildinot slimnīcas diagnostisko izmeklējumu klāstu. Pirmā moduļu tipa ārstniecības ie­stāde ir SIA “Vizuālā diagnostika” un SIA “Forta Medical” kopīgais projekts.

Pievienot komentāru

Nosauc Latvijas turīgākās biedrības - Latvijas Futbola federācija līderosBiedrības ar vislielākajiem ieņēmumiem 2015. gadā bija Latvijas Futbola federācija (LFF), Latvijas Sarkanais Krusts (LSK) un Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK), liecina SIA "Firmas.lv" un nacionālās informācijas aģentūras LETA izdevumā "Latvijas biznesa gada pārskats 2016" publiskotais Latvijas finansiāli turīgāko biedrību "Top 100".
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (6)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+