Horoskopi un mistika
Horoskopi

Nedēļa vēl nav galā! Horoskopi līdz 18.augustam0

Foto: Unsplash

Auns

Sev uzstādījis lielus mērķus un cenšas tos arī sasniegt. Iespējams gan, ka viņš to dara pārlieku agresīvi. Pats galvenais – nekādos apstākļos nezaudēt dvēseles mieru.

Vērsis

Planētas noskaņo vairāk uz izklaidēm un izpriecām nekā nopietnu darbu. Piedevām viņam šķiet, ka apkārtējie pietiekami neatbalsta viņa vēlmi baudīt dzīvi, un tas dara nervozu.

Dvīņi

Daudz ideju un nodomu, taču vajadzētu pārbaudīt, vai liela daļa no tiem nav būvēti uz smiltīm. Būtu arī labi, ja viņi tik bieži nemainītu savas domas un nodomus un vairāk ieklausītos padomos.

Vēzis

Planētas veicina iekļaušanos apkārtējās norisēs. Ja nav uzstādīti pārlieku lieli mērķi, iespējams ne par ko nesatraukties. Ja tādi tomēr ir – īstais laiks meklēt domubiedrus.

Lauva

Ja atrodas atvaļinājumā, bauda dzīvi, izklaidējas pati un izklaidē apkārtējos. Darbā iejūgtās savukārt uzstādījušas sev lielus un augstus mērķus un visiem spēkiem tiecas pēc tiem.

Jaunava

Daudz nodomu. Prātīgākais – paņemt pauzi, drusku apdomāties un ķerties pie tā, kas šajā brīdī šķiet svarīgākais. Galvenais – nenervozēt un turēties pie pieņemtajiem lēmumiem.

Svari

Viņus visi mīl un ciena, taču viņiem pašiem liekas, ka tas ir par maz. Iespējams, ka šajā situācijā varētu līdzēt laba grāmata, izklaides pasākums (bez alkohola!) vai vienkārši pabūšana ģimenes lokā.

Skorpions

Ja vien darbs nav pārāk grūts un ilgstošs, panākumi neizpaliks. Pie grūtiem un ilgstošiem labāk gan neķerties – var pietrūkt pacietības.

Strēlnieks

Planētu izvietojums veicina pārlieku ideālismu, tādēļ šonedēļ izdomātais varētu arī nesekmēties. Būtu pareizi, ja šobrīd darītu ko tādu, kas izplānots jau kādu laiku iepriekš.

Mežāzis

Daudz negaidītu notikumu. Svarīgi tomēr atcerēties šīs nedēļas prioritātes, būt disciplinētam un neļauties piedzīvojumiem tiktāl, ka darāmais tā arī paliek nepadarīts.

Ūdensvīrs

Var gadīties, ka emocijas ņem virsroku. Gudrāk rīkosies tie, kuri darīs darāmo un, ja paši nespēs atrast pareizo risinājumu, ieklausīsies draugu un kolēģu padomos.

Zivis

Paturēt prātā galveno un piepildīt nodomāto. Svarīgi būt pietiekami pragmatiskām, lai pārlieks ideālisms neliktu atteikties no dažiem kompromisiem, kas tomēr ļaus piepildīt nodomāto.

LA.lv
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Analizē kļūdas un tu sapratīsi, kāpēc dabūji ar grābekli pa pieri! Horoskopi 16. augustam
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Sirds vietā akmens: 3 horoskopa zīmes, kas gandrīz nekad neizrāda savas emocijas 2
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Sapņo un tavi sapņi piepildīsies! Horoskopi 15.augustam
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

GL
Gunta Lūse
Latvijā
“Latvieši ir malači. Daļa gan aizbrauc, bet daudzi paliek un strādā.” Stāsts par Inesi Bērziņu Latgalē
6 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
Siguldā autoceļš draud ieslīdēt Gaujā 1
3 stundas
LA
LA.LV
Dabā
Jaunākā sinoptiķu prognoze 7 dienām: kas gaidāms nedēļas sākumā un beigās
8 stundas
Barbara Ālīte
Latvijā
Latvijas tuvumā manīta Krievijas armijas zemūdene, velkonis un korvete 1
3 stundas
IS
Ilmārs Stūriška
Sports
Samoilovs un Šmēdiņš izcili, Maskavā atkal skan Latvijas himna
5 stundas