Apbrīno

Nedēļas nogalē Ķekavā notiks rokfestivāls “Klang” 16

Foto – Leta

Šajā nedēļas nogalē, no 25. līdz 26. jūlijam, Ķekavas novada “Klaņģu” kalnā jau otro gadu norisināsies alternatīvās mūzikas festivāls “Klang”.

Kā aģentūru LETA informēja rokfestivāla “Klang” organizatori, festivālā spēlēs grupas “Pienvedēja piedzīvojumi”, “Oranžās brīvdienas”, “Evestus”, “Frailty”, “PND”, “Elkupe”, “Enhet”, “Rūsa”, “All Day Long”, “Dominanz” un citas.

Ja pagājušajā gadā festivālā uzstājās zināmākās pašmāju alternatīvās un smagās mūzikas grupas, tad šogad divās dienās uz divām skatuvēm spēlēs arī viesi no Norvēģijas, Igaunijas, Polijas un Krievijas.

Piektdien, 25. jūlijā, no plkst.18 spēlēs “Oranžās brīvdienas”, “Enhet”, “Frailty”, “Rise To The Bait”, “Traumatized” un citas. Piektdienas programmā plānota arī latviešu grupa “Relicseed”, kas nesen atgriezusies no koncerttūres ASV, jaunākā videoklipa prezentācija.

No ārzemju viesiem uzstāsies Igaunijas “industrial rock” grupa “Evestus”. Vakara notikums būs grupas “Pienvedēja piedzīvojumi” vienīgais vasaras koncerts šogad.

Sestdien, 26. jūlijā, no plkst.13 programmu sāks grupa “All Day Long”. Grupu sarakstā ir arī “Bloody Heels”, “Rīta stienis”, “Deodium”, “Rūsa”, “PND”, “Darrva” un citas.

No ārzemniekiem piektdien būs iespējams dzirdēt Polijas “doom” metālisti “Lacrima”, “simfo black metal” grupu no Krievijas “Arcanorum Astrum”, igauņu “thrash metal” grupu “Cantilena” un norvēģu apvienību “Dominanz”, kuri šajā pasākumā atskaņos dziesmas no jaunā albuma.

Ballīti nakts garumā spēlēs dīdžejs Gustavs Terzens.

LA.lv