×
Mobilā versija
Brīdinājums +13°C
Jānis
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
22. maijs, 2015
Drukāt

Nedēļas nogalē vismaz viena diena būs īsta dabas dāvana

Foto - FotoliaFoto - Fotolia

Pēc tik siltas un saulainas piektdienas gribas, lai tā nekad nebeidzas vai vismaz tuvākās brīvdienas saglabātos tikpat jauks laiks! GISmeteo laika ziņas liecina, ka vismaz viena diena patiešām būs īsta dabas dāvana. Sestdien rīta stundas vēl būs daudzsološas, taču dienas laikā mākoņi debess jumā sāks pieņemties spēkā un pamazām savā mākoņu segā sāks spēlēties ar lietus lāsēm. Taču svētdien no dienas vidus kā sāksim baudīt sauli, tā līdz pat svētdienas vakaram! 

Naktī uz sestdienu saglabāsies skaidras debesis un nakts būs silta +8…+10 grādi. Saulei austot, rīts būs saulains, taču pamazām dienas laikā debesīs parādīsies arvien vairāk mākoņu – vakarā gaidāms apmācies laiks un neliels lietus. Pa dienu gaisa temperatūra pakāpsies līdz +17 grādiem, Kurzemes piekrastē līdz +10 grādiem. Pūtīs mērens dienvidrietumu vējš līdz 5 metriem sekundē, rietumu daļā brāzmās līdz 8 metriem sekundē.

Svētdien sagaidīsim tikpat saulainu un siltu laiku kā piektdien! Atšķirībā no Kurzemes piekrastes, kur skaidrs un saulains laiks gaidāms jau kopš agra rīta, Latvijas centrālajā un austrumu daļā rīta agrumā pie debesīm vēl drūzmēsies aizgājušās nakts lietus mākoņi, taču dienas gaitā tie klīdīs. Dienas vidū saules stariem mākoņi vairs nebūs šķērslis – saulains un skaidrs laiks saglabāsies līdz pat vakaram. Gaisa temperatūra pakāpsies no +11 grādiem rīta stundās līdz +17 grādiem dienas laikā, Latvijas rietumu daļā līdz +10 grādiem. Turklāt svētdien Latvijas centrālajā daļā baudīsim pilnīgu bezvēju, bet Kurzemes piekrastē dienvidrietumu vējš sasniegs vien 4 metrus sekundē.

Gismeteo.lv laika ziņas liecina, ka saules vannas pilnām riekšavām varēsim smelties arī nedēļas sākumā, taču, sākot ar otrdienu, laikapstākļi mainīsies – Latvijas centrālajā un austrumu daļā debesīs atkal parādīsies mākoņi, vietām sagaidāms lietus un gaisa temperatūra kļūs dzestrāka. Priecīgākas ir ziņas Kurzemes piekrastē dzīvojošiem – tur dominēs saulains laiks un pie debesīm pavīdēs pa kādam retam mākonim.

Rīga +13
Alūksne +12.4
Daugavpils +11.7
Saldus +11.5
Liepāja +10.7
Jelgava +12
Ventspils +13.1
Limbaži +10
Madona +11.4
Rēzekne +11.4
+18
+16
+16

Pievienot komentāru

Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +13
Alūksne +12.4
Daugavpils +11.7
Saldus +11.5
Liepāja +10.7
Jelgava +12
Ventspils +13.1
Limbaži +10
Madona +11.4
Rēzekne +11.4
+18
+16
+16
Draugiem Facebook Twitter Google+