Mobilā versija
+15.8°C
Līga
Ceturtdiena, 22. jūnijs, 2017
25. augusts, 2016
Drukāt

Nekrīti savā vai partnera slazdā: 7 lietas, ko neupurēt attiecību dēļ (1)

1. Intereses un sapņi

1no5
Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Gandrīz visi veiksmīgie un daudz sasniegušie cilvēki teiks, ka viņu veiksme nenāca tāpat vien, bet tika ieguldīts smags darbs un ceļā daudz upurēts. Tā ir taisnība, tomēr kādudien tu vari atskārst, ka esi upurējusi pārāk daudz. Vai tas bija to vērts? Atbilde var arī būt mīklaina.
Bezmērķīga upurēšanās var patērēt tavu laiku, reputāciju, sabojāt labas attiecības, izšķērst enerģiju. Cilvēki dažkārt pieņem nozīmīgus lēmumus, pat neapdomājoties un neapzinoties riskus un varbūtības, kas var būtiski ietekmēt turpmāko dzīvi. Tomēr dzīvē ir tik daudz lietu, kuras nekad nevajadzētu upurēt attiecību vārdā, jo mīlestība mēdz būt kā putniņš – te nolaižas un vienā dienā vienkārši aizlido, no kurienes nācis.

Tu nevari ziedot visu. Kad atteiksies no lietām, kas tev ir svarīgas – kas tu būsi? Vai tā būsi tu pati? “Womanitely” izvirzījis svarīgākās lietas, ko nebūtu vērts upurēt attiecību vārdā. Konsultē ģimenes psihoterapeite Kristīne Ašmane.

  1. Intereses un sapņi
  2. Tavs ķermenis
  3. Brīvība
  4. Ģimene un draugi
  5. Materiālā neatkarība

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Jauki, lai mums tas viss izdodas!

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (2)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+