Mobilā versija
Brīdinājums -2.9°C
Ārija, Rigonda, Adrija, Adrians, Adriāna
Trešdiena, 22. februāris, 2017
20. maijs, 2016
Drukāt

Nelsons turpinās sadarbību ar “Deutsche Grammophon”

Foto: LETA/EPAFoto: LETA/EPA

Diriģents Andris Nelsons turpinās sadarbību ar mūzikas izdevniecību “Deutsche Grammophon”, liecina informācija Nelsona mājaslapā.

Pēc veiksmīgā Dmitrija Šostakoviča 10.simfonijas ieraksta, kas ieguva prestižo “Grammy” balvu, “Deutsche Grammophon” turpinās sadarbību ar diriģentu un viņa vadītajiem orķestriem.

Bostonas Simfoniskais orķestris ierakstīs Šostakoviča simfonijas un komponista operu “Mcenskas apriņķa lēdija Makbeta”. Savukārt Leipcigas “Gewandhaus” orķestris varētu atklāt jaunu pieeju Antona Bruknera simfonijām. Diskusijas par šo projektu vēl turpinās.

Savukārt laika posmā no 2016. līdz 2019.gadam Nelsons kopā ar Vīnes Filharmoniķiem ierakstīs visas Ludviga van Bēthovena simfonijas. Nelsons uzsver, ka ir ļoti pagodināts stāties Vīnes Filharmonijas orķestra priekšā Bēthovena mūzikas ierakstā. Viņš norāda, ka trīs ģeniālu komponistu darbu ieskaņošana kopā ar trim no pašiem labākajiem orķestriem pasaulē ir liels gods. “Es nevarētu būt laimīgāks – tas ir gan sapnis, gan pagodinājums,” norāda diriģents.

Nelsons skaidro, ka ar prieku gaida sadarbību ar “Deutsche Grammophon”, jo jau Šostakoviča 10.simfonijas ierakstā redzējis to, ar kādu attieksmi strādā izdevniecība.

Aģentūra BNS jau ziņoja, ka kategorijā “Labākais orķestra priekšnesums” šogad “Grammy” balvu ieguva Nelsona vadītā Bostonas simfoniskā orķestra Šostakoviča 10.simfonijas ieraksts, kuru izdevis “Deutsche Grammophon”.

Pievienot komentāru

Aktiera acis pasaka vairāk nekā vārdi. Baibai Indriksonei – 85Lai gan populārajai teātra un kino aktrisei Baibai Indriksonei 22. februārī jau paliks 85 gadi, viņa joprojām trijos teātros spēlē izrādēs un jūtas labi.
Draugiem Facebook Twitter Google+