Mobilā versija
+0.9°C
Aldonis, Agija
Trešdiena, 29. marts, 2017
10. decembris, 2015
Drukāt

NEPLP uzliek “Krievu hītu radio” 650 eiro sodu (2)

Foto - LETAFoto - LETA

Viens no SIA "Krievijas Hitu radio" līdzīpašniekiem Uģis Polis.

Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) pieņēmusi lēmumu sodīt “Krievu hītu radio” par apraides atļaujas darbības pamatnosacījumos noteiktā latviešu valodas apjoma pārkāpumiem, piespriežot administratīvo sodu 650 eiro apmērā, aģentūra BNS uzzināja NEPLP.

Padome norāda, ka “Krievu hītu radio“ ir saistoša 2011.gada 5.decembrī izsniegtā apraides atļauja, kuras pamatnosacījumos noteikta programmas valoda – 50% latviešu valodā, 50% krievu valodā.

Pārbaudot “Krievu hītu radio“ iesniegtās radio programmas ierakstus par šā gada 17.jūliju, NEPLP konstatējusi, ka latviešu valodas daļa veido tikai 3,8% no programmas tekstuālās daļas.

Kritēriji, pēc kuriem NEPLP nosaka valodas proporciju ir noteikti NEPLP 2013.gada 5.decembrī apstiprinātajā “Instrukcijā par valodas kvotas uzskaites veikšanu elektroniskajos plašsaziņas līdzekļos, kuri veido un izplata radio programmas,” kas izriet no Elektronisko plašsaziņas līdzekļu likuma.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Tas nav nekāds sods bet lēta license latviešu valodas nelietošanai!

  2. hare kri’shna! varb’ut jums jas’lud’in’a dieva v’ardu?varb’ut ‘sis radio nav dievam pa pr’atu,?

Čomisms, šarms un dinamīts. Testējam mēra kandidātus (47)"Latvijas Avīze" sāk vērtēt partiju pieteiktos līderus Rīgas domes vēlēšanām. Kādu atzīmi viņi pelnījuši par pirmo uznācienu?
Draugiem Facebook Twitter Google+