Horoskopi un mistika
Horoskopi

Nerausti Lauvu aiz ūsām! Ko nekad nepiedod zodiaka zīmju pārstāvji 16

Foto – Fotolia

Mēs visi esam kaut kādā mērā ļaunatminīgi, taču apvainojamies un ņemam tuvu pie sirds dažādus aizvainojumus. To, ko viena zodiaka zīme nespēj piedot, cita neņem galvā un otrādi.

Katrai zodiaka zīmei ir savi trūkumi un vājības, kas raksturo mūs kā personības. Nav ideālu cilvēku, tāpēc nevajag meklēt to, kas apmierinās tevi it visā. Grozies kā gribi, bet iet uz kompromisiem tik un tā nāksies iet.

Auns
Auni nepiedod cilvēkiem, kas šķērso viņiem ceļu. Tomēr ir ne mazums Aunu, kas nevar piedot kaut ko citu, piemēram, banālu muļķību, neapdomību, kas saistīta ar neakurātību.

Vērsis
Vērši nepiedod tiem, kas viņus uzvar. Ārēji viņi ir mierīgi, bet iekšienē viņus plosa naids, jo viņi vienmēr un visur vēlas būt pirmie. Tāpat Vērši neieredz, ja viņus ignorē.

Dvīņi
Šīs zīmes pārstāvji neieredz banālu cilvēcisku aprobežotību. Viņi kā neviens cits necieš cilvēkus, ar kuriem nav ar ko parunāt. Dvīņi vienmēr atrodas tādu cilvēku meklējumos, ar kuriem var padiskutēt par dažādām tēmām. Pelēcību viņi nepiedod.

Vēzis
Vēzis nicina tos, kas netur vārdu. Viņi nekad tev nepiedos, ja būsi kaut apsolījis un neizpildīsi to. Viņi saraus ar tevi jebkādus sakarus un ar visu savu būtību apliecinās, ka tu viņiem esi pretīgs.

Lauva
Lauvas tracina cilvēki, kuriem dzīvē nav mērķa. Viņi nepiedod tiem, kas dzīvo uz citu rēķina. Nepastāvību Lauvas nepiedod nekad.

Jaunava
Jaunavas tracina, kad cilvēki rīkojas negodīgi. Viņas nepiedod pat mazāko krāpšanu. Tāpat viņas nepiedod nodevību un liekulību. Šādus cilvēkus Jaunavas vienkārši nepanes, neraugoties uz savu diplomātiskumu.

Svari
Svari nepiedod sīkumainību attiecībā pret viņiem. Viņi ir no tiem cilvēkiem, kas neminstinās dot dāvanas, neprasot neko pretī, tāpēc alkatīgus cilvēkus Svari nepanes.

Skorpions
Skorpioni cilvēkos ļoti ciena patiesīgumu un vēlmi kļūt labākiem. Viņi nepiedod dīkdieņiem, kuri dzīvo uz citu rēķina. Tāpat viņi nepiedod principialitātes trūkumu un necieņu.

Strēlnieks
Strēlnieki tāpat kā Dvīņi nespēj atrasties blakus tiem, ar kuriem nav kopējas sarunu tēmas. Viņi dzīve ir spilgtu emociju pilna, tāpēc viņi nepiedos pelēcību, skaudību un muļķību.

Mežāzis
Mežāži cilvēkos neieredz slinkumu. Ja tavs slinkums radīs viņiem problēmas, tad piedošanu vari pat neprasīt. Tevi uz visiem laikiem izsvītros no to cilvēku saraksta, ar kuriem var iesaistīties jebkādās darīšanās.

Saistītie raksti

Ūdensvīrs
Ūdensvīri nepiedod nepamatotu agresiju. Viņi ir mierīgi un var piedot gandrīz jebkuru pāridarījumu. Taču viņi necieš, kad viņiem vai kādam citam dara ļaunu vienkārši izklaides dēļ.

Zivis
Zivis necieš tos, kas tām norāda, ko darīt. Viņas nepiedod cilvēkiem, kuri izstāda viņu vājības vispārējai apskatei un joko par viņu trūkumiem. Kāds var piedot, bet ne Zivis.

Avots: “mirror-venus.ru”

LA.lv