Mobilā versija
+7.3°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
25. jūnijs, 2015
Drukāt

No laivas izkritušo Salas ezerā glābēji atrod par vēlu; diviem Liepājas ezerā paveicas

Foto-LETAFoto-LETA

Sestdien pulksten 21.20 glābēji saņēmuši izsaukumu uz Salas ezeru Madonā, kur bija apgāzusies laiva un slīka cilvēks. Ugunsdzēsējiem glābējiem ierodoties notikumu vietā, cilvēks virs ūdens nebija redzams, portālu “la.lv” informē VUGD pārstāve Viktorija Gribuste.

Glābēji noslīkušo vīrieti meklēja vairāk kā stundu, bet vīrietis netika atrasts. Meklēšanas darbi tika turpināti arī svētdien, kad zemūdens meklēšanas darbos tika atrasts noslīkušais vīrietis.

Savukārt pirmdienas naktī plkst. 23.09 VUGD saņēma izsaukumu uz Nīcas novada Nīcas pagastu, kur Liepājas ezerā bija apgāzusies laiva, kurā atradās cilvēki. Ierodoties notikumu vietā tika konstatēts, ka apmēram 500 m no krasta ūdenī atradās divi vīrieši. Ugunsdzēsēji glābēji izvilka abus vīriešus no ūdens un nodeva neatliekamās medicīniskās palīdzības mediķiem.

Diemžēl brīvdienu laikā tā nepaveicās vēl trim cilvēkiem, kas atrasti miruši. Pirmdien Kuldīgā, Alekša upītē, noslīcis kāds vīrietis, kā arī no Daugavas Rīgā izcelts noslīcis cilvēks.

Sestdien Rīgā arī no no Medemu purva tika izcelts noslīcis vīrietis.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (27)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+