×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.2°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
25. aprīlis, 2013
Drukāt

No “McDonald’s” piedzen 30 000 latu morālo kompensāciju

LETALETA

Rīgas apgabaltiesa ceturtdien par labu Innai Timofejevai piedzina 30 000 latu morālā kaitējuma kompensāciju prasībā pret ātrās ēdināšanas pakalpojumu sniedzēja “McDonald’s” pārstāvniecību Latvijā SIA “Premier Restaurants Latvia” saistībā ar paslīdēšanu uz grīdas un smagas traumas gūšanu.

Kā aģentūru LETA informēja apgabaltiesas preses sekretārs Aigars Bērziņš, tāpat pieteicējai tika apmierināta prasība par ārstniecības tēriņu zaudējumu un priekšā stāvošu zaudējumu atlīdzināšanu. Precīzu summu viņš gan nevarēja norādīt, bet pērn vasarā tiesas sēdē Timofejevas advokāte Rada Matjušina tiesai iesniedza ārstu ekspertīzes atzinumus un lūdza tiesu mainīt prasības summu – atlīdzināt cietušajai 3873 latus par ārstniecības izdevumiem līdzšinējo 2533 latu vietā.

Savukārt pārējā daļā cietušās prasība tika noraidīta. Kā ziņots, Timofejeva prasīja piedzīt vienu miljonu latu morālā kaitējuma atlīdzināšanai.

“McDonald’s” rīkotājdirektors Baltijas valstīs Tomašs Navrockis izteicās: “Mums ir dziļa nožēla par mūsu bijušās darbinieces veselības stāvokli, tomēr esam šokēti par pieņemto tiesas lēmumu un pēc pilnā sprieduma saņemšanas izskatīsim iespējas to pārsūdzēt. Mūsu darbinieki ir viena no mūsu prioritātēm – to apliecina ik gadu ieguldītās investīcijas 100 000 eiro apmērā darbinieku apmācībās un motivācijas programmās.”

Pilns spriedums lietā būs pieejams 9.maijā, kad to 20 dienu laikā varēs pārsūdzēt Augstākajā tiesā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+