Horoskopi un mistika
Horoskopi

No ziedu vannas līdz trillerim. Kādas dāvanas Valentīndienā iepriecinās katrā zodiaka zīmē dzimušos0

Ieteikumi Valentīndienas dāvanām

Ja vēl neesat sarūpējuši dāvanas un pārsteigumus saviem mīļajiem Valentīndienā, tīmekļa vietne simboli.lv ir sagatavojis ieteikumus. Steidzieties, līdz visu mīlētāju svētkiem laika vairs nav daudz.

Auns

Aunu iepriecinās kopīga aktīva atpūta. Tas varētu būt pat izbrauciens ar sniega motociklu vai kvadraciklu. Vakariņās – kāds pikants ēdiens.

Vērsis

Vērsi iepriecinās relaksējoša masāža, ziedu vanna un skaisti noformēta maltīte. Tā var būt arī pieticīga, bet galvenais, lai ir Tevis paša gatavota.

Dvīņi

Dvīnim patiks, ja viņam uzdāvināsi kāda viņam tīkama žurnāla abonementu. Vakarā – vienkārši „izejat ielās”, kur var satikt paziņas un citus domubiedrus! Galvenais – neliec dvīnim sēdēt mājās!

Vēzis

Vēzi aizkustinās vakars ģimenes lokā, omulīgā gaisotnē ar pašceptiem našķiem. Apskatieties foto albumus vai video par iepazīšanās un citiem neaizmirstamiem, kopā pavadītiem brīžiem.

Lauva

Lauvai patiks, ja vakariņas noorganizēsi sveču gaismā kādā restorānā. Uzdāvini karalisku ziedu pušķi vai jaunu rotu. … un neaizmirsti arī par komplimentiem!

Jaunava

Jaunava būs priecīga par nesteidzīgu pastaigu parkā vai kādā citā klusā vietā, bet vakarā relaksējošu vannu. Dāvanā – kāda praktiska vai noderīga lieta.

Svari

Svarus iepriecinās, un būs kā laba dāvana, kopīgs teātra, koncerta vai cita pasākuma apmeklējums. Galvenais, lai tas būtu kaut kas, kas patīk gan viņai/viņam, gan Tev pašam/pašai.

Skorpions

Skorpionu aizraus, ja kopā noskatīsieties trilleri vai šausmenīti, klāt piekožot kādus eksotiskus našķus. Vakara noslēgumā neaizmirsti par komplimentiem un kvēlu atzīšanos mīlestībā.

Strēlnieks

Strēlnieku iepriecinās neliels ceļojums vai izbraukums ārpus ierastās vides, tur arī uzdejojiet kādu ugunīgu deju.

Mežāzis

Mežāzim patiks atturīgi pasniegta, praktiska dāvana un vakariņas klasiskā restorānā.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Ūdensvīru aizraus viss oriģinālais un netradicionālais. Droši ļauj vaļu izdomai! Arī draugu klātbūtne viņam netraucēs, pat priecēs. Kas tad tie par svētkiem bez draugiem?

Zivis

Zivis novērtēs pastaigu gar jūras krastu vai SPA apmeklējumu. Bet vakarā, pie klusas meditatīvas mūzikas un vīna glāzes, dzejā pasaki kādus romantiskus vārdus.

LA.lv