×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.2°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
18. aprīlis, 2012
Drukāt

Nolans: spēlēs pret Krieviju laukumā dosies arī visi labākie

Latvijas hokeja izlases galvenais treneris Teds Nolans ir apmierināts ar komandas gatavošanās gaitu pasaules čempionātam un apliecināja, ka pārbaudes spēlēs pret Krieviju laukumā dosies visi labākie spēki, arī tie hokejisti, kuri nebija devušies uz spēlēm Dānijā.

Nolans ir patīkami pārsteigts par Latvijas hokejistu darba ētiku, jo sagatavošanās procesā pasaules čempionātam viss norisinās, kā plānots. “Darba ētika un darba spējas puišiem ir augstākajā līmenī, nevienam nav iebildumu pret darāmo, un mēs lēnām tuvojamies tam spēles konceptam un līmenim, kādā gribam spēlēt pasaules čempionātā. Esmu ļoti apmierināts ar līdzšinējo treniņu procesu,” aģentūrai BNStrešdien sacīja Nolans.

Nākamais posms sagatavošanās procesā būs spēles pret Krieviju, kurām Latvijas izlase jau būs tuvāk tam sastāvam, kāds spēlēs pasaules čempionātā. “”Pret Krieviju spēlēs visi – arī tie, kas nebija devušies uz Dāniju,” par sastāva aprisēm pastāstīja treneris un piebilda, ka komandas komplektēšanā joprojām jārēķinās ar dažu spēlētāju traumām, taču līdz pasaules čempionātam vēl ir laiks, lai veselību savestu kārtībā.

“Ir spēlētāji, kas kādu laiku uz ledus vēl nevarēs doties, taču mums ir vēl divas nedēļas laika. Domāju, ka fiziskajā ziņā spēlētāji kļūst arvien labāki, un par to rūpējas fiziskās kondīcijas treneris Vilnis [Klucis]. Spēlēs ir uzdevums izdarīt spēka paņēmienus, cik bieži vien iespējams, taču slodzes tiek plānotas tā, lai mēs labākajā formā būtu 5.maijā, kad aizvadīsim pirmo spēli čempionātā,” Nolans norādīja, ka par hokejistu fizisko stāvokli pirms čempionāta neuztraucas.

Galvenais treneris cer uz Oskara Bārtuļa pievienošanos izlasei tuvākajā laikā, jo aizsargs, kurš savulaik pie kanādiešu speciālista jau trenējās junioru komandā Kanādā, ceturtdien ieradīsies Rīgā. “Redzēsim, kā viņš [Bārtulis] jūtas fiziski, vai nav palikušas kādas sekas no traumām, kuras viņam šogad ir bijušas, taču labi, ka Oskars pēc iespējas ātrāk varēs iesaistīties darba procesā, un domāju, ka viss būs kārtībā, jo viņu esmu trenējis iepriekš, un viņš būs gatavs palīdzēt,” par Bārtuli ir pārliecināts treneris.

Savukārt no Ivanāna vēl nav saņemta konkrēta atbilde par pievienošanos izlases kandidātiem. “Zinām, ka viņam dota atļauja pievienoties izlasei, Ivanānam ir zvanīts, taču viņš vēl neatbildēja, vai ir gatavs doties uz izlasi,” jau zināmo informāciju apstiprināja Nolans.

Iepriekšējās pārbaudes spēles pret Dāniju no rezultāta un snieguma viedokļa bijušas ar plusa zīmi. “Brīžiem rādījām labu spēli, bija brīži, kad ne viss sanāca, kā gribētos, taču esam procesā, joprojām mācāmies. Iemācīties un pierast pie jaunas sistēmas nav tik viegli, daudz jāstrādā, taču manā rīcībā ir spēlētāji, kuri grib strādāt, viņi mācās, viss ir procesā un rit uz pareizo pusi,” optimistisks ir Nolans.

Latvijas hokeja izlase gatavojas pasaules čempionātam, kas Stokholmā un Helsinkos sāksies 4.maijā. Latvija grupu turnīru aizvadīs Stokholmā, kur spēlēs pret Krievijas, Vācijas, Itālijas, Čehijas, Norvēģijas, Dānijas un Zviedrijas izlasēm.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+