×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.8°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
7. decembris, 2016
Drukāt

Šaubīgs Izraēlas pilsonis, krievu skolu štābists, izbijis žurnālists – “troļļu” patiesās sejas (38)

Ilustrācija - nozagts.comIlustrācija - nozagts.com

Latvija maina bērnus pret ieročiem, valsts varai nevar uzticēties, Saeima jāatlaiž – šādi kliedzoši virsraksti, papildināti ar kariķētām nepopulārāko politiķu bildēm, pārplūdinājuši interneta sociālos tīklus. Kā autori norādīti dažādi anonīmi interneta resursi, kas vismaz vizuāli cenšas līdzināties nopietniem medijiem un interneta portāliem. Šīs aktivitātes nonākušas arī Drošības policijas uzmanības lokā, bet, kad pagājušonedēļ lūdzu komentāru, atbilde bija ierasti vispārīga. “DP savas kompetences ietvaros rūpīgi seko politiskajiem procesiem valstī, tostarp informatīvajā telpā, un informē valsts augstākās amatpersonas par riskiem, ja tādi tiek konstatēti. Jāatzīst, ka internets arvien vairāk tiek piepildīts ar nepārbaudītu informāciju un pseidoziņu vietnēm, un tā ir problēma, ar ko saskaras valstis visā pasaulē. Tas, kā šādu vietņu saturs ietekmē sabiedrisko domu, ir atkarīgs no sabiedrības izglītotības un spējas kritiski vērtēt informāciju,” teikts dienesta atbildē.

Daļa interneta lietotāju aizrautīgi dalījušies ar valsts varu noniecinošajiem attēliem (un viņus var saprast, jo pēdējos mēnešos Latvijas politiķi diemžēl devuši ne mazums iemeslu skarbai kritikai). Tikmēr citi veikuši savu izmeklēšanu par aizdomīgās informācijas plūdiem.

Viscītīgāk šim jautājumam pievērsies arī sociālo mediju eksperts Jānis Polis. Viņš pētījis vienu no populārākajām pseidoziņu lapām “nozagts.com” un tās krievu versiju “ukradeno.com”, kā arī “Facebook” resursu “Nozagts Latvijā” un “NozagtsCOM”, kuru sekotāju skaits mērāms vairākos desmitos tūkstošu cilvēku. Izpētē viņš konstatējis, ka iepriekšminētos interneta resursus apsaimnieko kāds Ivans Staļnojs, bet ar tehnisko izstrādi un uzturēšanu nodarbojas kāds Aleksejs Mehonošins. Pie līdzīgiem secinājumiem iepriekš bija nonācis arī Saeimas deputāts Jānis Dombrava (NA), un tos apstiprināja arī “LA” pieaicināts tehnoloģiju eksperts.

Pievienot komentāru

Komentāri (38)

 1. Vairāk to “Nozagts.com” nelasīšu principiāli ! Un ne tikai šī pētījuma dēļ, bet arī tāpēc, ka nozagts, principā, ir jau pārāk daudz. To apstiprina Pasaules Bankas agrāk teiktais.

 2. Bijušais žurnālists pret esošajiem “žurnālistiem”.
  Gandrīz ar cieņu jāsaka ,viņam pietika sirdapziņas kļūt par bijušo

 3. Iz "Ontūna Mazpusāna© arChīva" Atbildēt


  “Jo vairāk (lumpen)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lopiski trulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta.”
  / apt.cit.aut. – Džordžs Orvels /

  =======

  Ir sacīts: “Gudri ļaudis mācās galvenokārt no citu kļūdām, ne pārāk gudrie – galvenokārt no savējām, bet pilnīgi bezcerīgi muļķi nemācās VISPĀR.”

  Un, arī: “Domāšana, šķiet, ir ļoti smags darbs – tādēļ arī pasaulē tik maz cilvēku ar to nodarbojas.” ?

  =======

  Mediju ziņa (2015. gads): “Latvijas mediju vidē ir virkne mūžsenu un ar to visai negribīgu un max. novēlotu modernizēšanos jaunienākušu problēmu, bet galvenais mediju vides hroniskās problemātikas iemesls saistāms ar Latvijas mazo un valodiski sadalīto tirgu šajā izmirstošajā valstī, kurā grūti finansiāli darboties kvalitatīviem medijiem, pēc kuriem, pie tam vēl, arī ir mazs un arvien sarūkošāks pieprasījums šīs valsts sabiedrībā. No tā izriet virkne problēmu, kas saistītas ar žurnālistu atalgojuma sistēmu, žurnālistu vēlmi migrēt uz PR sfēru, valsts pārvaldi vai biznesu, mediju pietāti pret reklāmdevēju, mediju (NE)spēju investēt pētniecībā, un pat vienkārši saturiski vai vizuāli ar ārvalstu medijiem konkurētspējīgā produktā.” … ( apt.cit.vied.aut. – žurnāliste Baiba Lulle, publikācija “Medijprati Putni gaidot.”, 25.02.2015., “NRA” )
  ——-
  Mediju ziņa (2014. gads): “Kā zināms, pēcpadomju Latvijā sabiedrības uzticēšanās žurnālistiem ir drūma problēma. Laiku pa laikam medijos parādās publikācijas par mūsu atsevišķu žurnālistu negodīgo rīcību gan informācijas iegūšanas laikā, gan informācijas tendenciozajā izmantošanā. Mūsu žurnālistikai nav laba morālā slava. Slikti ir tas, ka mūsu žurnālistikā nav konstatējams profesionālais korporatīvisms, aizsargājot savas profesionāli korporatīvās intereses un tajā skaitā savā kontingentā veicot paškritisku vietējās žurnālistikas analīzi, kā arī vajadzības gadījumā nosodot profesionālo normu pārkāpējus. Bet tagad (…) no tā būtiski cieš ne tikai mūsu žurnālistikas ja tā gaužām necilais profesionālais “mundieris”, bet arī visas valsts reputācija.” … ( cit.vied.aut. – zinātnieks un publicists Arturs Priedītis, publikācija “Vai nelietis var būt parlamenta priekšsēdētājs?” )
  ——-
  .
  “Muļķu Zemē – TĀ vi’š i’!…”
  ( …[p]ar MZ SILES “valsts” angažētajiem ‘masmēdekļiem’ )
  ( ‘tekošā momenta aktualizējums’ – iz “O.M.© arChīva” )
  .
  “Caur to ar’ esam slaveni, ka…”
  Šīs “valsts” ‘masu mēdekļi’,
  Pirms “glupo pūli” NOZOMBĒ ~
  Šos pašCENZŪRA izkastrē:
  .
  Ja Saimnieks pauž, ka “melns ir balts” ~
  Top “žurnālistiem” ‘feiss’ tik “salds”,
  Ka pašiem “dūša apšķiebjas” ~
  Dēļ ANGAŽĒTAS …(mel)šanas:
  .
  “Šai Muļķu Zemes “valstī” VISS,
  Ir tā, kā Saimnieks CENZĒJIS ~
  Ja “melns ir balts”, tad – tā vi’š i’,
  Mums ‘nespīd’ citi “viedokļi”!
  .
  Ja Saimnieks pavēl “nospārdīt” ~
  Pa “masmēdekļiem” iz..(gānīt),
  Jebko, kas “nelojāls” vai “svešs”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – paknaps “kešs”)!
  .
  Ja Saimnieks rukšķ (pēc Orvela),
  Ka “četras kājas” = “vērtība”,
  Bet “divas kājas” = “nerullē”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – kretinē)!
  .
  Ja Saimnieks kviec, ka “Krievi nāk!!!”
  Un gvelž, ka “MZ “valstij” VĀKS,
  Bez rietum-OKUPANTIEM ‘briest’!!!”
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – totāls “sviests”)!
  .
  Ja Sainieks ķērc: “Wooow – “hibrīdkarš”,
  JAU grauj šo “valsti”, gadiem garš!!!”
  Kā maitas putns, ap …(‘jūdzies’),
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – “bauri” smies)!
  .
  Ja Saimnieks “prezentē”, ka šis,
  Ir “balts un pūkains” kustonis,
  Ne trekni rijošs SILES lops,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – “profīts” skops)!
  .
  Ja Saimnieks uzdod samelot,
  Un “masmēdekļos” publiskot,
  Par SILES ‘rebēm’ “leģendas”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – BLEFS ir tas)!
  .
  Ja Saimnieks glaimus pieprasa,
  Iekš ANGAŽĒTA “mēdekļa” ~
  ‘Pūš’ “žurnālists”, lai “pūlis” dzird:
  “Yesss – tā vi’š i’!…” (kaut – šķērmi smird)…”

  Ja ZOMBĒTĀJS šķiet “goda vīrs”,
  Kam medijs der kā “mušpapīrs”,
  Pie kura ‘salīp’ VIENTIEŠI,
  Tad – MUĻĶU Zemē tā ‘vi’š i’!
  .
  Bet – tie, kas “nelien” (…) Saimniekiem,
  Tiek “CENZĒTI” no “mēdekļiem”:
  “Kam riebjas KALPOT “lojāli” ~
  Lai lasās… (dillēs), TĀ vi’š i’!…”

  =====

  MUĻĶU, totāli nozombētu LUMPEŅU, bezcerīgi aprobežotu “lojālpatrEJotu”, patoloģiski defektīvu “SILEI pietuvinātu lielāko kretīnu”, “proāmurikāniski orientētu gejropedālisku deRmolibersatu” rasistiski militārhistēriskās propagandas skarbi traumētu “biogaļas izstrādājumu”, demonstratīvi kriminālrecidīva “ķēķa tiesiskuma” SISTĒMĀ parazitējošu “(ekskre)mentu”, “prok(tologu)”, “(bez)godību” u.c. taml. šinderu, klaji PRETLIKUMĪGAS “revolucionārās pārliecības” lopiski trulu zombijfanu, derdzīgi glumu “(p)(ie)līdēju” un nožēlojami gļēvu “kluso mīzēju” zeme SILES “valsts” parodija “eurolatv(ĀN)ija”, XXI gadsimts.

  P.S. Visi “O.M.© arChīvā” fiksētie notikumi ir ienākušies vienīgi Lielp!sānu Pilsoniski Suverēnajā Republikā (LPSR), Ontūna Mazpusāna jurisdikcijā. Visas tēmas, pieminētie personāži, apstākļi u.t.t. ir visīstākie izdomājumi. Interesentiem (t.sk. – privāti) & lietišķai saziņai: ontuns.mazpusans@inbox. lv .

 4. Ādas ziņas ir domātas šaurām pierītēm. Sievas māsa ir tipisk šo ziņu lasītājs. Viņai kā blondīnei nav spēka izlasīt vairāk par virsrakstu, tad nu viņa mūžīgi bojā visiem nervus ar klačām par tām briesmām kas notiek, kaut pašu ziņu pat tai sviestainajā vietnē nespēj izlasīt. Un te vairs nav nozīmes tautībai.

 5. Polis nudien malacis. Tomēr pārsteidz tas trulo galvu daudzums, kas apmierinās ar trešo reizi atgremotām (tas ir, kaut kur sagrābstītām un pārstāstītām) ziņām ar ultrabaisiem virsrakstiem un aktuāliem meliņiem pa vidu. Un vēl neglītā izvietojumā, pretīgā latviešu valodā. Tas tāpat, ka lietot to alu, ko kāds jau ir izdzēris. Un, protams, Delfiem kauns par nozagts.com vidžeta ievietošanu – lai nu nestāsta, k kāda Kiseļova naudiņa redaktora kabatiņu nav pasildījusi.

 6. Nu un kas no tā! Labāk rūpējieties par to lai tādiem portāliem nebūtu par ko rakstīt! Izklausās jau tieši pēc DP dosjē uz šīm personām! Mūsu oficiālā prese un mediji lielākoties dzied slavas dziesmas valdošajiem un retāk arī kādu ne pārāk glaimojošu rakstiņu! Propoganda un pret propoganda,tā tas ir visā pasaulē no laika gala,un katram kam ir smadzenes pats izlobīs no visām šīm sēnalām ,,graudus,,!

 7. No mūžīgās visa apņirgšanas jau šķebina . Kā likums tas notiek sliktā , kropļotā latviešu valodā .Vide briesmīga .

 8. Laviešu vīrieši! Domājiet lūdzu ar galvu nevis ar krānu. Ja jūs vēl sējat staļnojus ar krievietēm, es nezinu, kādai jābūt apziņai un kādai sajūtai. Ko tas vecis ar savu krānu ir izdarījis.. jau tā lai mēs savu tautu saglabātu, latviešiem ir jāievieš divsievība. Un te vēl latviešu vecis izkrīt no aprites un pieveršas stalņoju ražošanai.. Kas ēdīs mums tagad dzīvi ar paaudzēm.
  Pats portāls gan vienkārši kritizē varu un nav propagandiskāks par TVnet un Delfiem, bet kompanija neaptīkama. Un palasot staļnoja biogrāfiju, noskrien šermuļi..
  Galvā brāķēti vīrieši taisa mankurtus.
  (pamaniju, ka portāls, jai atmazgātu Mamikinu, ir ielicis vaigo demonstratīvo rakstu, kur mamikins izkāris mēli. Riktīgas vulgāras prettrempa propagandas stilā..)

  • Mēs drīkstam precēties ar cittautiešiem tikai iznēmuma gadijumos un tikai tad, ja piesaistam tautai resursus nevis aizlaižam viņus. Kur nu vēl radam MANKURTUS!!
   Vecāki, audziniet savus bērnus. Mīliet un audziniet, lai izaug ar apziņu, nevis šitādi morālie k..opļi.

 9. Poļa Kungs jau nepateiks,ko lasīt?? Apollo??
  Tur nemaz nav propagandas?? Neturiet tautu par idiotiem…

 10. Tā kā man ļoti patīk “grafista”komentāri,esmu viņa nevis “fane”,bet latviski sakot apjūsmotāja,tad man ļoti gribētos zināt,pie kuras kategorijas viņš pieder.Vai viņš ir ”saubīgs Izraēlas pilsonis”,krievu skolu štābists’,vai izbijis žurnālists”?Vai,kā gribētos uzzināt!

  • Visticamāk pirmais, bet arī otrais variants nav izslēgts.

  • Labvakar Jums! Vai ar jūsu lidojumu viss bija kartība? Es esmu noraizējies par jums.
   Котортко о себе. Писать комментарии это моё хобби. И образование у меня техническое. Ни разу не штабист. Просто не равнодушный человек.

 11. Un lai šādiem troļļiem nepietrūktu tēmas, par ko troļļot, cītīgi rūpējas gan mūsu valdība, ha 100 “gudrās” galvas.
  Nu, nesāksim mēs slavēt Saeimu par to, ka izkaisīja 28 miljonus(!!!) deputātu kvotās. Visur naudas pietrūkst, bet deputātu kvotām – cik vien vēlaties.
  ZZS ar visu Brigmani un badīgo Lembergu vajag patriekt kā sugu.
  Baiba nomira, kamēr jūs kvotas dalījāt! Badakāši!

  • Es gribeju izteikties lidzigi. Musu valdibai butu jadara viss, lai sadiem Tollotajien nebutu iespejas piesaistit tautu. Bet diemzel sa gada budzeta pienemsana un naudas dalisana savejiem pa labi un pa kreisi dod arvien lielakas iespejas sadiem un lidzigiem tipiem uzdarboties musu valsti. Pec vakardienas redzetajiem sizetiem TV jasecina,ka musu saeima ir bernu darzs. Ta vieta ,lai nodarbotos ar valstiski svarigiem jautajumiem spele teatri. Uz kurieni mes ejam?

 12. “Aiz manis stāv zvaigznes. Ko tu man padarīsi?!” J.Rainis.
  Lai tak plātās bijušie – cekisti, čekisti, zaļās beretes u.c. rembiķi, kas to tik vien prot, kā rīkoties brutāli.
  Aiziet vēstures mēslainē dūrītes kratīdami Reigana un Andropova metožu pielūdzēji – konsekventi, bez aiztures.

 13. Viens no reāliem Civilizētās Pasaules draudiem ir kremļa 5. kolonna. Lai šos draudus novērstu, kremļa 5. kolonna ir pilnībā jāneitralizē.

  Pret kremļa 5. kolonnu ir jārīkojas bez vismazākās kautrības, bez vismazākās pietātes un bez vismazākās tolerances. Aktīvi, brutāli, nežēlīgi un konsekventi.

  Visu kremļa 5. kolonnu, kura veic sabotāžu un piedalās propagandas karā pret Civilizēto Pasauli, cenšas veikt graujošas darbības pret Civilizēto Pasauli, atbalsta kremļa teroristus un kremļa internacionālistus – internacistus, ir specdienestiem nekavējoties jāaiztur un neatgriezeniski jāneitralizē.

  Pret kremļa 5. kolonnu ir jārīkojas bez vismazākās kautrības, bez vismazākās pietātes un bez vismazākās tolerances. Aktīvi, brutāli, nežēlīgi un konsekventi.

  • redz kur trollis ir klāt Atbildēt

   un klaji pārkāpj kriminālikumu par naida kurināšanu, un kur DP? nekur jo tas ir valsts pasūtijums

   • Pagaidām gan prakse rāda ka naida kurināšanu pamana tikai tad, ja tā vērsta pret latviski runāt negribošajiem, bet, ja pret latviski runājošajiem, tad klusums (kā tur bija ar to “kundzi”, kura teica ka tie kas parakstījas pret “uzvaras” pieminekli ir jāiznīcina? Cik atminos DP nesaskatīja nozieguma sastāvu. Palabojiet, ja kļūdos.

    P.S. Man šķiet ka pret naida kurināšanu jāvēršas konsekventi, nevis selektīvi

 14. Staļnojs- tas šķiet sevi pielīdzina Staļinam- abi no Staļa (metāla). Nu, varen varens mēsls!

 15. Na, na, na!
  Arī Latvijas Avīzi lasot, rodas iespaids, ka Latvijā viss uz grunti vien iet.

 16. Pēteris Kalniņš Atbildēt

  Rakstā teikts, ka aplūkotās lapas pārpublicē arī Latvijas Avīzes rakstus. Vai tas tiek darīts ar Latvijas Avīzes atļauju? Ja ne, tad kāpēc Latvijas Avīze vēl nav uzsūtījusi pārpublicētājiem savus juristus?

 17. Dīvains viedoklis ir pausts šajā rakstā. Lūk tās interneta lapas veidotāji ir tādi un šitādi, tāpēc to interneta lapu nevajag lasīt. Bet man neinteresē tās interneta lapas veidotāju personības (manis pēc tas var būt kaut paša Putina birojs), mani interesē tā informācija, kas šajā lapā tiek publicēta. Ja tā informācija ir melīga, tad kāda problēma? Mums ir tiesībsargi un krimināllikums, kas ļauj tādus meļus sodīt un viņu darbu pārtraukt. Bet, ja tā informācija nav melīga? Ja tā ir tikai “tendenciozi” pasniegta? Arī tad izeja ir ļoti vienkārša. Tam pašam Polim nevajadzētu nodarboties ar pētniecību, bet gan izveidot savu interneta lapu ar nosaukumu “nekasnavnozagts.com”, kur pretēji “nozagts.com” rakstīt nevis par to, ka viss ir slikti, bet par to, ka viss ir labi un līdz ar to atspēkot visus “tendenciozos” apgalvojumus. Tauta lasītu, būtu sajūsmā par ticamo informāciju un nekāda kremļa propaganda viņus vairs savā varā paņemt nespētu.
  Tad kāpēc tad tā nenotiek? Acīm redzot tāpēc, ka , tajā “nozagts.com” publicētā informācija nemaz tik melīga nav un tādai “viss ir labi” mājas lapai nebūtu daudz argumentu ar ko tās visas notiekošās nejēdzības un valsts nozagšanu attaisnot. Tad kas īstenībā ir tie patiesie vainīgie – vai “nozagts.com” veidotāji, vai tie, kuri ar savu rīcību rada materiālus šai interneta lapai?
  Ja valdībai padevīgie “masu mēdekļi” atklāti un patiesi informētu Latvijas iedzīvotājus par visām valstī un pasaulē notiekošajām nejēdzībām, nekāda kremļa propaganda te nevarētu iespraukties.

  • Совершенно логичное и правильное мнение. Полностью с Вами согласен.

 18. Latvija maina bērnus pret ieročiem. Trāpīgi un pēc būtības

 19. na dzintarjugenda idiots Atbildēt

  lūk patiesā troļļa identitāte. latvijā troļļošana ir NA nacistu rokās, pārejie tikai niekojas kamer NA to dara principā “rūpnieciski”

  • Beidzamajā laikā par troļļiem tiek apsaukāti visi tie Latvijas sabiedrības pārstāvji (neatkarīgi no tautības un reliģiskās piederības), kuri protestē, kuriem nepatīk, kuriem RIEBJAS Latvijas deputātu, politiķu un valdības lēmumi un izdarības. Troļļi nav tikai tie. , kuri atbalsta krievu cilvēku apriešanu vai tajā aktīvi piedalās. Tie, kas atklāti uzraksta par nelietībām,. pa V, ZZS UN NA – steidzami tiek kautā apklusināti – komentāri dzēsti vai cilvēki bloķēti, vai apsaukāti par troļļiem utt. Tā kā – to nu neviens nevar zinātm kur tās troļļu fermas atrodas un no kuries izaug…

 20. Kāpēc mūsu žurnālisti nereaģē?
  Kāpēc TV Panorāma katru vakaru neziņo par melīgajām ziņām?
  Vakar feisbukā bija nošērota ziņa it kā no Brīvbrīdis.lv, ka Austrim pēc aknu transplantācijas sākusies kuņģa asiņošana. Bet Vējonis par Krievijas pasūdzēšanu no Trampa esot saņēmis atbildi ” turi muti!”

 21. Kāpēc mūsu žurnālisti nereaģē? Kāpēc TV Panorāma katru vakaru nevarētu atmaskot melīgās ziņas, tā informējot tautu?
  Vakar feisbukā bija nošērota ziņa it kā no Brīvbrīdis.lv, ka Austrim pēc aknu transplantācijas sākusies kuņģa asiņošana.
  Bet Tramps Latvijas un Igaunijas prezidentiem licis turēt muti, kad viņi esot sūdzējušies par Krieviju.

 22. Kāpēc mūsu žurnālisti nereaģē?
  Kāpēc TV Panorāma katru vakaru neziņo par melīgajām ziņām?
  Vakar feisbukā bija nošērota ziņa it kā no Brīvbrīdis.lv, ka Austrim pēc aknu transplantācijas sākusies kuņģa asiņošana. Bet Vējonis par Krievijas pasūdzēšanu no Trampa esot saņēmis atbildi ” turi muti!”

 23. Капитан «Джек Воробей» вышел на охоту! Какой яркий и обстоятельный донос! Автор ярко и убедительно выступил со своим осуждением деятельности данных господ, но вот даже ДП не утверждает, что они нарушили закон. Как же так. Почему же автор не борется с их пропагандой там, на их портале?! Не может, не умеет, или знает, что его никто не будет читать?
  И чем сам автор лучше их? Он сам в своей статье занимается фактически очернением личности авторов и владельцев данного ресурса. За это его можно привлечь к суду. Автор забыл, что наказывать и осуждать может только суд!

 24. Tikai BEZSMADZEŅU TRESTU var iespaidot un viņam” SAPŪDERĒT” smadzenes šādi demagogi un viņu uzskati par notiekošo! SKUMJI, ka valsts drošības iestādes strādā lēni un LAIKUS NEREAĢĒ uz šīm aktivitātēm valsts nomelnošanas jomā. NEKAVĒJOTIES šīs darbības jāizskauž saknē!

  • Piekrītu, ka normāls Latvijas pilsonis, vel vairāk, latvietis…izvērtēs visas tās muļķības. Tiešām, tikai bezsmadzeņu tukšpauri var ticēt un sajūsmināties par visu, kur tiek nozākāta valsts, valdība, Saeima utt. Mums ir milzums problēmu, gan ar valsts nozagšanu, gan milzu pārvaldes aparātu, gan ar bijušo komunistu brīvo darbošanos valsts pārvaldē, tēlojot ”patriotus”, bet mēs tos zagļus, muļķus,izsaimniekotājus utt. paši iebalsojām….Tad nu tagad uz nākošajām vēlēšanām iesim un balsosim, svītrosim esošo muļķu vārdus….Vismaz kaut ko katrs būs darījis, nevis internetā gānījies un ticējis valsti nomelnojošiem portāliem.

   • Piekrītu, patiešām piekrītu, ka normāls Latvijas pilsonis, vel vairāk, latvietis…izvērtēs visas tās jau turpat vai gadu desmitiem BĻAUTĀS muļķības un TURPMĀK NEBALSOS PAR JEBKĀDA VEIDA NACIĶIEM UN TO LĪDZSKRĒJĒJIEM NO JEBKURAS PUSES – gan no kreisā, gan labā spārna!
    Ja nu kāds tāpat turpinās, tad visdrīzāk būsim vēl lielākās ziepēs…

 25. Ta ne jau kādos “troļļos” ir problēma!
  Problēmas jāmeklē iemeslos, kas dod iespēju troļļot.

Draugiem Facebook Twitter Google+